NOSTALGIJA - Povijest, Stare Slike, Snimke & Uspomene Hehe deda je Moravac, a ne Slovak, ali isto kao i Perška voli Hrvatsku. A Mara je moj idol od prvog dana kad sam čitao Amiga i znao za Dinamo.
A da ličim više na Emila, vjerojatno, iako je i Mara u mlađim danima ličio na mene.