1.HNL 2018./2019. Dobro Kwedi sve je to poznato. Ja ih ne obožavam zbog navedenih razloga. Ali isto tako HNL treba takve nogometne sredine. Ja se veselim tome da se u Varaždinu igra prvoligaški nogomet, da se provezem do Vž na gostovanje, da na tribini bude 5-6 tisuća ljudi. Ne može se u tome djelu to nikako usporediti s Lokomotivom.