• Pop corn
    2k
    Potaknut onom porukom "Samo ozdravi nam ti" za Kocha pomislio sam da ne bi bilo loše vidjeti koji su to igrači zaslužili poruku ili skandiranje sa tribine koja je najtvrđi sudac za dobivanje posebne paznje Sjevera, tribine koja je ipak kritična u svojoj srži iz toga što Klub, igrače, Upravu i ostale vide na svoj način koji se ipak istodobno treba usporediti s onim idealistickim
    Takoder uz to da se objasni zasto je Kuze, Shala, Zvone ili Koch dobio pljesak i skandiranje i sto to znaci kako bi se pojasnilo sto navijač na skeveru od igrača sve očekuje ali i zasto netko drugi nije to dozivio i uspio.

Ako mislite da je topic debilan, slobodno ga brisite
  • Mališan
    270
    Leandro Cufre
  • Stihl
    1.9k

Mislim da je već postojao topic na ovu temu.
  • Stihl
    1.9k
    Ili je bilo nekaj slično, nisam sad ziher
  • luftwaffe
    480
    Bošnjak definitivno ide u tu kstegoriju
  • Crusades1986
    2.9k
    Mislim da Ademi zaslužuje uć u ovu kategoriju...bar prema onome što ja znam da je van terena podržavo neke humanitarne inicijative za dinamove navijače
    A o prezentacijama na terenu ne treba uopće govoriti.. :100:
  • deda
    5k
    Evo vam jednog:

118593652_3268773633189187_9186957191539972395_n.png?_nc_cat=105&_nc_sid=730e14&_nc_eui2=AeGo4453Lfl6Agt9gtBRb4VvubF4iIUeRGG5sXiIhR5EYY_Djsch1dr3ekRKBC1hVwfUYnk78W_-2pK54VpwctUI&_nc_ohc=8CriBTG0JJQAX-d9amg&_nc_ht=scontent.fzag3-1.fna&oh=f35586d2af46c48422522d38251855f7&oe=5F6D3535

Uvijek se sa sjetom prisjećamo ovakvih igrača, danas ih više nema, izumrla su vrsta. Jedan od onih koji je mogao popiti litru žestokog i popušiti kutiju cigareta i svejedno biti najbolji na terenu, dok danas zvijezdama svaka dlaka smeta. Zoran Dimitrijević Čava bi danas slavio 58. rođendan. ⚽️
    Srbin, pravoslavac, a ljubimac plavog sjevera, istoka i zapada. Čudno zvuči danas? Prije svega čovjek koji je volio uživati u životu. Čava nas je nažalost napustio u 44. godini, a nedavno je u Beogradu jedna ulica dobila njegovo ime.
    Nije osvojio ni jednu titulu u Maksimiru, ali za nas starije navijače on će uvijek biti legenda Dinama.
  • puxigadjurdja
    218

Frajer je Aki

Ja bih Marića stavio kao nekoga koga su sve tribine, pa i naša sjeverna, volile.
    Podjednako zbog i nogometnih i nenogometnih stvari.
  • lazsve
    25
    U zadnjih 15ak godina, skandiralo se par igraca sve skupa, vecinom strancima. I to s dobrim razlogom.

Osobno mrzim rijec legenda jer sam se u previse tih legendi razocarao kroz godine, ali ova tema je krenula skroz krivo. Ne znam jel uopce potrebna tu jer mi je muka uopce pisat o igracima, al kad vec pisem, probat cu bar nabrojat tih par u zadnjih 15 godina.

Vec spomenuti Koch (Koch mit uns plus poruka nakon kaj mu je puknuo topovski kraj glave) i Cufre (ole ole Cufre) su iskusni stranci koji su imali stav i postovali su navijace. Po meni su zaslusili nase postovanje, ali igracki su dali premalo da bi bili smatrani legendama kluba.

Eduardo je na odlasku dobio pjesmu Eduardo da Silva ale. Iskljucivo zbog igrackih kvaliteta, sve ono s mamicem je doslo kasnije. Drag mi je bio, ali nema karakter da bi bio netko koga ce Sjever pamtit godinama.

Modric je bio na stangi kad je odlazio, takoder iskljucivo zbog nogometa. Odlican igrac, ali svi znamo kaj je bilo poslije i ko ga jebe.

Butini smo pjevali i na strani i kod kuce, ali ta pjesma je nastala daleko prije mog vremena, pa nek pise neko stariji ako mu se da.

Sokoti se skandiralo nekoliko puta, a najvise kad se zakacio s mamicem gdje je grupa naravno stala na njegovu stranu.

Jos samo jednog slucaja se sjecam, a to je Mujcin dok je igrao u Kamenu. Kad je izlazio iz igre dobio je pljesak Sjevera kaj se ne dogada cesto. Pogotovo zato kaj nije pljesak dobio zbog naredbe sa stange nego spontano. Definitvno klupska legenda, ali ne previse bitan za Sjever.

Ima jos tih prica o igracima koji su se odazvali u neke akcije ili slicno, ali osobno to ne pusim i ne mogu izdvojit nekog igraca iz zadnjih 15 godina kojem bi skandirao. A iz zadnjih 10 godina ih ne bi vecinu niti prepoznao na ulici kaj nije pohvalno i navijaci ne bi trebali tak brijat, ali za mene osobno je nazalost takva situacija.

I hrgovicu smo skandirali.
  • Zger
    88
    slažem se sa svime

Ima jos tih prica o igracima koji su se odazvali u neke akcije ili slicno, ali osobno to ne pusim i ne mogu izdvojit nekog igraca iz zadnjih 15 godina kojem bi skandirao. A iz zadnjih 10 godina ih ne bi vecinu niti prepoznao na ulici kaj nije pohvalno i navijaci ne bi trebali tak brijat, ali za mene osobno je nazalost takva situacija.lazsve

Po ovome bi mogli onda i Šimić, Bišćan i D.Tomić koji je čak jednom prilikom nosio našu majicu ispod dresa
  • ZGV
    1.9k
    Butinu smo svi voljeli. Osim kaj je dobro branio on je Zg dečko, imao je uvijek dobru komunikaciju sa nama i kužio je našu spiku. Puno puta je i uletio kada je trebalo od akcija, financikski itd itd...i da nije fakat volio tovare.
  • Stihl
    1.9k

Bošnjak definitivno ide u tu kstegoriju
    Slažem se.

Taman sam htio napisat Tomo Butina. Je, svi smo ga voljeli...u to vrijeme, tam negdje 2002., 2003.sam jos trenirao nogomet i bio sam golman, naravno uzor mi je bio Tomo Butina haha
    Uvjek mi je bilo gušt gledat njegove obrane, skoro svaki put kad obrani nesto znao je to emocionalno pokazat, ostavio mi je dojam ko da je baš igrao srcem.
  • Kwedi
    3.2k
    Sedloski u onoj sezoni kad je zabio dvadeset i nešto golova
  • Bosna86
    4.2k
    85s062p9ku5jyjdp.jpeg

Danas 45. rodjendan slavi ovaj gospodin
  • SAS1987
    2.4k
    Nikad neću zaboraviti naslovnicu: Viduka 4 - Liverpool 3. Koji je to igrač bio.
  • Neki tip sa Zapada
    3.6k
    Koji je to igrač bio.SAS1987

Igrač na kojem sam naučio da moram razmislit prije nego što sa starijima od sebe, kao klinac, počnem raspravljati o nogometu..

Tvrdio sam ujaku da Viduka pojma nema, kad je bio u Dinamu. Valjda jer je fulao neke zicere. On je rekao da ću vidjet igračinu kad ode iz Dinama, a otići će i to u puno jaču ligu od naše.

Nije prošlo puno da sam se ugrizao za jezik. :)
bold
italic
underline
strike
code
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.