• Salva
    337
    Mislim da ova utakmica zaslužuje svoju zasebnu temu, ipak je ovo najbitniji dvomeč u dosadašnjem djelu sezone.

GNK je upravo objavio da je rasprodan zapad dolje. U istok ne sumnjam da će biti rasprodan tjekom dana ili sutra, no možemo li isto ocekivati za Sjever? I ima li smisla puna navijacka tribina kad na nju u velikom broju na ovakvima utakmicama dolazi alaestina i obicni simpatizeri?
  • ŠKORPIONI ZAGREB
    45
    alaestinaSalva

Kaze se indijanci ili jazavci
  • Salva
    337

Koristio sam malo blaži izraz, znam da nije naš ali je popularan..Da se ne bi isti ti simpatizeri naljutili ukoliko čitaju ovaj forum.
  • ZGV
    2.1k
    Da li je dobro da sjever bude poluprazan i da je samo ekipa ili da bude pun, ša makar bili i simpatizeri na njemu?
    Nemamo trenutno ljudi da napunimo cijeli sjever ekipe i da svi navijaju 90 min, trebaju mam ljudi sa strane....mislim da će se s vremenom to promjeniti ako grupa nastavi ovim tempom.
  • Hipo
    405
    I ima li smisla puna navijacka tribina kad na nju u velikom broju na ovakvima utakmicama dolazi alaestina i obicni simpatizeri?Salva

Ima smisla.
    Sve tribine istočne europe tribinu napune na velikim tekmama.
    Uvijek je bilo tako i u zg.

Dinamo ima puno navijača van zg i hr.
    Mnogi od njih dolaze samo na velike tekme.

Nama je trenutno problem dosta slaba brojnost na sjeveru na hnlu.

Jednog dana kad bude novi stadion nadam se da sjever nece imat 10k stolica kao sad, nego 4 do 5 maksimalno.
  • Bosna86
    5.2k
    Samo lud čovjek ima nesto protiv pune tribine.. Nas problem je vecinski vezan uz nedostatak ozvucenja, manjak ljudi na sipkama koji bi ljude animirali.. Za nesto vise na tribini treba zdravi dijalog sa klubom, a mi to nemamo jbg
  • BluePhone67
    2.7k
    Aliestina je tovarska rijec za navijace tipa derbi navijaci, selfi navijaci itd... Kao prvo tu rijec ne rabim jer je tovarska, a kao drugo daj Boze da nam je svaku tekmu i takvih navijaca pa da nas bude sto vise jer niti jedan klub na svijetu nema prvu ekipu da su popunili sami cijelu navijacku tribinu. Ne treba bjezat od ljudi i stavljat im epitete vec ih uciti kako da se ponasaju na istoj, a nije niti na odmet i ako se treba prilagodit njima u jednu ruku, tipa stavit jos jednog covjeka koji ce ih motivirat da navijaju jer najcesce takvi navijaci stoje sa strane, vjerujem da i kod takvi navijaca danas sutra sa dobrom atmosferom moze dobiti na grupi, ako nista drugo nego na brojnosti.
  • Salva
    337
    Kakvo je stanje s kartama za Sjever?
    Zvalo me nekoliko prijatelja van Zagreba i pitaju pa ako itko zna neka slobodno napise...
  • ZGV
    2.1k
    Pa trebale bi biti normalno u prodaji
  • Carrasco
    1.3k
    Istok i zapad dolje rasprodani!
  • Goran
    72
    Kakvo je stanje s kartama za Sjever?
    Zvalo me nekoliko prijatelja van Zagreba i pitaju pa ako itko zna neka slobodno napise...
    Salva

Sigurno još nije rasprodano, javili bi, stani u red, prodaje za sjever dolje nikad nema na webu
  • Neki tip sa Zapada
    5.6k
    Ispričavam se unaprijed na vjerojatnoj naivnosti svog pitanja, ali.. zašto za sjever nema na webu?

Otežavanje pristupa, lakša kontrola, nešto treće, peto..? Imate li kakvo saznanje o tome, je li se klub ikad očitovao, ima li tko kakvu suvislu pretpostavku, ako ne saznanje o tome?

Eto. Kažem, pitanje je možda blesavo, ali odgovor ne znam pa ću ga ipak postaviti. :smile:
  • Bosna86
    5.2k
    Ne mogu kontrolirati tko ima zabranu, a tko ne
  • Neki tip sa Zapada
    5.6k
    ok, hvala, nije mi palo na pamet.. :grimace:
  • deda
    6.7k
    To znači da sa zabranom možes uredno kupiti zapad i istok
  • Bosna86
    5.2k
    GNK stanje svijesti jbg
bold
italic
underline
strike
code
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.