• ZGV
    1.9k
    Prvi su bili SMOGOVCI BBB... Valjda po tome su Cibonaši preuzeli.
    Pošto sam i sam u jednu ruku bio sa Smogovcima ovo tvrdim iz prve ruke.
  • NORTE
    1.1k
    Prijedlog: uvođenje nove kutije za priloge na tribini, isključivo za kupnju sprejeva i boja koje bi kupila grupa i donirala ih malim ekipama za izradu grafita po avenijama/širem centru (ne kvartovskih). Kutija može biti u drugoj boji da se razlikuje od plave koja je za priloge tribini (crna, bijela, svejedno).

Primjer:
    https://www.zonadinamo.com/discussion/comment/55895
  • BlueVelvet
    92
    Grupa trenutno ima dosta stvari za koje se trebaju skupljat novci, a i sama ideja rađenja grafita bi trebala biti da se ekipe probude, organiziraju i preuzmu inicijativu. Čemu sve uopće ako će ti netko dati sve na gotovo a ti ćeš samo naći prazni zid za grafit.
  • NORTE
    1.1k
    Čemu sve uopće ako će ti netko dati sve na gotovo a ti ćeš samo naći prazni zid za grafit.BlueVelvet

Čemu? Pa da se srede i neki od stotine zidova po velikim avenijama/širem centru gdje nema ekipa ili slično, to ne bi bilo za kvartovske grafite koje ima tko odradit. Ne bi bilo sve na gotovo, netko bi morao ishodit dozvolu, ofarbat zid, organizirat grafitere i napravit ga na kraju...Tribina bi skupila za materijal. Ne bi donirao "netko" nego bi donirali ljudi s tribine za naše nove grafite, siguran sam da na tribini ima dosta ljudi koji bi na svakoj tekmi donirali za sprejeve. Ako grupa ne želi imat takvu kutiju neće ju imat, samo sam predložio.
  • superSantos
    1.6k
    Čemu? Pa da se srede i neki od stotine zidova po velikim avenijama/širem centru gdje nema ekipa ili sličnoNORTE

KOGA predstavlja grafit u kvartu gdje nema aktivnih navijača?

Ni na ogradu ne stavljaš transparent ako nemaš ljudi za to, nije grafit samo ukras reda radi, to prestavlja nešto i nekog

Ako grupa ne želi imat takvu kutiju neće ju imat, samo sam predložio.NORTE

Ajde šta praviš znanost od svega, sprej košta max 30 kuna,

O ovim maloumnim porukama i live snimanju za fb se tu neće pisat
bold
italic
underline
strike
code
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.