• 1986
    18
    Nova sezona službeno počinje u subotu, 13.7. utakmicom Superkupa na Maksimiru.

Prva ligaška utakmica protiv Lokomotive je na rasporedu 19.7.
  • xavier
    3.2k

Možda bi bilo dobro da editiraš naslov kako bi se vidjelo da se radi o navijačkoj temi, a ne o onoj općenitoj za HNL.

Naravno da je tema u BBB pdf-u, ali velika većina forumaša otvara teme preko "all discussions" opcije pa niti ne primijete gdje se tema nalazi.
  • Papastrumf
    2k
    Taman htio napisati. Mislio sam reci da se prvo trebao otvoriti podforum :wink:
  • BluePhone67
    2.7k
    Obavijest.

Za sva vazna i nevazna pitanja oko teme BBB i svih buducih tema BBB tu su moderatori @1986, @superSantos, @Lažna dojava@Tradicija bunta
  • Hipo
    405
    Ovo je tema o bbb 19/20?
    Jer ovo "hnl-navijacka tema" sugerira drugacije...
    Ako je preimenujte u "bbb 19/20" umjesto "hnl-navijacka tema" :chin:

Uglavnom, dovršena je druga polovica dvostrukog mega grafita u dubravi.

Ako netko ima sliku kompletne druge polovice i s buldogom i s omegom neka stavi.

Stavljajte samo slike novih grafita, ne one starih koje smo svi vec vidjeli.
  • Hipo
    405
    xx8jqlrcmcyly5p8.jpg

Kvart?

Jos jednom cu upitat da se tema preimenuje u bbb 19/20 jer "hnl navijacka tema" sugerira da radi o temi hr.scene
  • Guinness
    817
    Kvart?Hipo

Trešnjevka
  • Hipo
    405
    A pa da, sad tek vidim trešnje gore u kutu.
    Jeben simbol kvarta i ekipe.
  • superSantos
    1.6k
    [GALERIJA] Dinamo - Rijeka 13.07.2019. (superkup)
    1:0 41' Gojak

LINK NA GALERIJU
  • Majki2111
    648
    Ekipa svaka čast za jučerašnje navijanje. Bilo je TOP. Prvo poluvrijeme pogotovo. Druge je oslabilo malo, al bilo je stvarno vrhunsko. Jedno od najboljih unazad 4-5 godina.
  • Goran
    72
    Ekipa svaka čast za jučerašnje navijanje. Bilo je TOP. Prvo poluvrijeme pogotovo. Druge je oslabilo malo, al bilo je stvarno vrhunsko. Jedno od najboljih unazad 4-5 godina.Majki-Papi2111

Potpisujem, a solidna i brojka, oko 1000, ak sam dobro procenil, dobar početak sezone i u pogledu tribine.
  • xavier
    3.2k
    Inače, mislim da je jučer pola Zone bilo na sjevernoj tribini :blush:
  • reziser
    1.6k
    Inače, mislim da je jučer pola Zone bilo na sjevernoj tribini :blush:xavier

Zato je i bilo tak dobro navijanje. :strong:
    Respektabilna brojka za pocetak sezone i ovo doba godine.
  • Tradicija bunta
    2k
    Kad nam je malo više od jednog sektora u superkupu "dobra brojka" onda znaš u kakvom si kanalu i kako su pali kriteriji... Al ajde, nakon što smo se onako sramotili na Maksimiru prošle sezone, ovo je nekakav početak. Neki su se kvartovi počeli budit, možda smo počeli shvaćat da 200 ljudi na tribini ne može u rat s onakvom mašinerijom i da to na ništa ne liči.
  • Tradicija bunta
    2k
    Inače prošle sezone prodano je oko 1500 godišnjih, a navodno sada ni 300...sigurno povećana cijena nije jedini razlog, već nešto drugo, a to već do kraja ljeta više neće biti problem.
    Nema nikakvog razloga da se sad stane.
bold
italic
underline
strike
code
ulist
image
url
mention
reveal
youtube