ZonaDinamo

  • Forum
  • Blog
  • Members
  • Kontakt

  • Svjetsko prvenstvo 2026. - SAD, Kanada, Meksiko
    ↪njurci10


    Lik svršava na HRT-u na zastave Armije BiH pod kojim su ubijani pripadnici njegovog naroda, pa to je neviđeno.
  • Svjetsko prvenstvo 2026. - SAD, Kanada, Meksiko
    ↪Time


    Lik nije normalan, ogavno
  • 1.HNL 2026./2027.
    Po meni cak neozbiljno, dosta nasih klubova ima prestarih igraca od kojih ni rezultata, ni perspektive, ni para

    Slaven Belupo, Gorica, Lokomotiva i slicni moraju bit razvojni klubovi, a ne staracki domovi
  • Svjetsko prvenstvo 2026. - SAD, Kanada, Meksiko
    Treba ubacit Promise Davida i Alphonsa Daviesa i okrecu to braca kanadska.
  • 1.HNL 2026./2027.
    Pa po meni - Caic i Cvetko su dobri igraci za Slaven, mladost imaju, sad jos 2-3 stara lisca i bice to ok
  • Svjetsko prvenstvo 2026. - SAD, Kanada, Meksiko
    ↪Miro Vugrinec


    Slažem se, dobar igrač
  • 1.HNL 2026./2027.
    ↪SAS1987


    Ne, samo ce biti umorniji jer krecu iz prvog EL
  • 1.HNL 2026./2027.
    A realno dobar rizik.. znamo svi da ce ispast u prvom pretkolu EL, al ako slucajno i dodju do treceg Konferencijske, taman uracunato u cijenu + 10ak% vise

    Za playoff i skupine bi trebali opet sici vanzemaljci :lol:
  • 1.HNL 2026./2027.
    luda glavurda sposobna napraviti Hirošimu u svlacionic — Jurki

    Slucajno ga poznajem i njegove prijatelje..

    malo svojeglav, al lik je teski introvert, probleme napravi samo sebi
  • Transferi - rasprave
    Dobar :ok:
  • Transferi - rasprave
    ↪Ivdzo11


    Nasao sam na Cometu, greska je na Germanijaku... oni gledali dok je imao stipendijski:

    "GNK DINAMO", ZAGREB i igrač Cvetko Ivan
    zaključili stipendijski ugovor do 19.06.2026.

    A potpisao par mjeseci poslije profesionalni :strong:

    "GNK DINAMO", ZAGREB i igrač Cvetko Ivan
    zaključili ugovor o profesionalnom igranju do
    19.06.2027
  • Transferi - rasprave
    Germanijak pise da istekao Cvetku ugovor?

    Na Transfermarktu stoji do 2027
  • Hrvatska nogometna reprezentacija
    Ja sam uvjeren da ovako igramo protiv Engleza, a ostale dvije s četiri.

    Livaković
    Gvardiol Vušković Šutalo
    Perišić Sučić Modrić Stanišić
    Kramarić Baturina
    Budimir
  • Bivši Igrači & Treneri
    A i donio duplo vise para, nego sto se dobije za osvojenu titulu u prvenstvu i kupu zajedno (sto je vrlo tuzno) :razz:
  • Transferi - rasprave
    Ocekujem da ce Beljo, Stojkovic i Dominguez svi narasti znacajno +5, Bakrar +1, Vidovic +1, Sunta +750k, Zebic +500k

    Ostali manje vise ostati na istom
Home » Dudu
More Comments

Dudu

Start FollowingSend a Message
  • About
  • Comments
  • Discussions
  • Uploads
  • Facebook - Instagram - YouTube
  • Pravila & Uvjeti Korištenja
  • Useful hints and tips
  • Sign In
  • Created with PlushForums
  • © 2026 ZonaDinamo