Forum
Blog
Members
Kontakt
UEL - 4. kolo - Dinamo Zagreb Vs. Rapid Beč - 4.11.2021. - 21:00h - Maksimir - Zagreb
Bravo dečki, velika pobjeda!
UEL - 4. kolo - Dinamo Zagreb Vs. Rapid Beč - 4.11.2021. - 21:00h - Maksimir - Zagreb
Kako ono nije bio penal?
UEL - 4. kolo - Dinamo Zagreb Vs. Rapid Beč - 4.11.2021. - 21:00h - Maksimir - Zagreb
ŠUTALO!
UEL - 4. kolo - Dinamo Zagreb Vs. Rapid Beč - 4.11.2021. - 21:00h - Maksimir - Zagreb
UFFFFFFFF
UEL - 4. kolo - Dinamo Zagreb Vs. Rapid Beč - 4.11.2021. - 21:00h - Maksimir - Zagreb
Ok ovo je jebačko izgledalo na tribini! Svaka čast BBB!!
UEL - 4. kolo - Dinamo Zagreb Vs. Rapid Beč - 4.11.2021. - 21:00h - Maksimir - Zagreb
WOOOO
UEL - 4. kolo - Dinamo Zagreb Vs. Rapid Beč - 4.11.2021. - 21:00h - Maksimir - Zagreb
?????????????????????????????????????????????????????
Obrana danas nije došla na tekmu ili?
1.HNL | 2021. - 2022.
↪
db-izbjeglica
Definitivno c) Bez ikakve dileme
HNL - 14.Kolo - HNK Gorica v NK Dinamo Zagreb - 30.10.2021. - 17:05 - Gradski stadion Velika Gorica
↪
Mulec86
https://www.twitch.tv/bembara
ako netko treba link
KUP - 1/8 - BSK Bijelo Brdo vs. Dinamo Zagreb - 27.10.2021. - 15:00h
Znači svakih par sati dolazim tu da vidim jel možda kojim čudom ovaj dobio otkaz, ali očito da na namjerno zajebavaju u upravi. Nešto u stilu "Dali smo vam 4 godine jakog Dinama, ali možemo vam i sve to sjebati ako hoćemo."
KUP - 1/8 - BSK Bijelo Brdo vs. Dinamo Zagreb - 27.10.2021. - 15:00h
↪
jp23
Ja bi radije nekog arhitekta da nam stadion napravi
:rofl:
:rofl:
KUP - 1/8 - BSK Bijelo Brdo vs. Dinamo Zagreb - 27.10.2021. - 15:00h
↪
marcio amoroso
Mislim da smo ga jedino mi ovdje spominjali (i nemoj mi linkat članke jer želim živjeti u zabludi
:rofl:
)
KUP - 1/8 - BSK Bijelo Brdo vs. Dinamo Zagreb - 27.10.2021. - 15:00h
Ne znam šta reć iskreno. Mislim nemogu smislit ovoga, ali opet ako on ode isto će dovest nekog svog pijuna i sve po starom...
KUP - 1/8 - BSK Bijelo Brdo vs. Dinamo Zagreb - 27.10.2021. - 15:00h
Mislim da ovu dobivamo, i da ga igrači sabotiraju, svejedno mislim da im se nije svejedno izgubit trofej. Pa makar taj trofej bio kup.
Transferi - rasprave
Bit ću iskren, Franjić nam je jedino koristan kao lijevi bek, ili eventualno lijevi stoper u sustavu sa 3. Jer u veznom redu je očajan...
Home
»
Dragon1Warrior123
More Comments
Dragon1Warrior123
Start Following
Send a Message
About
Comments
Discussions
Uploads
Facebook - Instagram - YouTube
Pravila & Uvjeti Korištenja
Useful hints and tips
Sign In
Created with PlushForums
© 2026 ZonaDinamo