ZonaDinamo

  • Forum
  • Blog
  • Members
  • Kontakt

  • 1.HNL | 2021. - 2022.
    ↪deda
    Ček odkud ti da su nestali iz grada ovi? Zvuci jako realno s obzirom da je rok za isplatu uskoro.
  • 1.HNL | 2021. - 2022.
    ↪flexXy
    Ma cirkus od početka... i ovo s Englezima kao premala im je bila prva ponuda, a ne isplaćuju plaće... trebalo bi ih nekako potjerat van iz kluba, ali ne znam jel to više moguće.
  • 1.HNL | 2021. - 2022.
    U Šibeniku izgleda i dalje nisu isplaćene plaće... šteta baš mi ih je žao realno.

    Al najjače mi je kad ih ljudi brane, kao nema baš profita u HNL-u od tv-prava itd. Pa ko da nisu to mogli provjerit prije nego što su uložili u klub...
  • EL - Skupina H | Dinamo Zagreb - Genk - West Ham - Rapid Beč
    ↪Bosna86
    Aha, onda je 3 i dalje...
  • EL - Skupina H | Dinamo Zagreb - Genk - West Ham - Rapid Beč
    Jel netko zna koliko se dodatno igrača može registrirat dalje za natjecanje? Nisam siguran jel je tri ili više, jer ako je tri najebali smo jer nam treba minimalno 5 pojačanja xD
  • Transferi - rasprave
    Nakon što ga se Dinamo onako olako riješio, nemam baš osjećaj da mu se baš vraća...
  • UEL - 6. kolo - West Ham United - Dinamo Zagreb - 09.12.2021. - 21:00h - Olimpijski stadion - London
    Izgleda da je Lauritsen svoje odigro. Ne znam šta se desilo, ali očito da je totalno izbačen iz svih kombinacija...
  • UEL - 6. kolo - West Ham United - Dinamo Zagreb - 09.12.2021. - 21:00h - Olimpijski stadion - London
    Evo zašto ja NIKAD ne bi stavio Gojaka u iole bitnim utakmicama. Jest daje energiju, ali šta on sve može sjebat nemam komentara.

    Još i Dilaver ulazi... možda je bolje da ovi okrenu jer će nam inaće možda ostavit ovog klauna...
  • UEL - 6. kolo - West Ham United - Dinamo Zagreb - 09.12.2021. - 21:00h - Olimpijski stadion - London
    Ček jel se to meni čini, ili je Mišić VEĆ umoran??? :rofl:
  • UEL - 6. kolo - West Ham United - Dinamo Zagreb - 09.12.2021. - 21:00h - Olimpijski stadion - London
    Kopić igra 4d chess — og1986

    Kopić igra nedostatak moždanih stanica misliš?
  • UEL - 6. kolo - West Ham United - Dinamo Zagreb - 09.12.2021. - 21:00h - Olimpijski stadion - London
    Mislim kad je i igraču nejasno zašto je izvađen i na klupi govori "Šta mene" onda moš mislit kakva je potpora treneru (klaunu)
  • UEL - 6. kolo - West Ham United - Dinamo Zagreb - 09.12.2021. - 21:00h - Olimpijski stadion - London
    I to umjesto Oršića još uvede Mišića?!??!
  • UEL - 6. kolo - West Ham United - Dinamo Zagreb - 09.12.2021. - 21:00h - Olimpijski stadion - London
    Isusa ti šta je ovo bilo xD
  • Streamovi Dinamovih utakmica!
    Koliko sam skužio BEMBARA je probo na drugom računu prenosit i srušili su mu stream unutar 15 min tako da ništa od toga. Ima na ovoj stranici obično, ali trebaš imat prilično dobar internet za neke od njih.

    https://redi1.soccerstreams.net/
  • Dinamo Zagreb 2021./2022. - O svemu pomalo
    Imam nekako osjećaj da bi mogao bit neki peti trener kojeg nitko nije ni pomislio. Tako je bar bilo sa dosta transfera zasad, ne izlaze previše informacije van iz kluba prije nego što je riješeno u zadnje vrijeme.
Home » Dragon1Warrior123
More Comments

Dragon1Warrior123

Start FollowingSend a Message
  • About
  • Comments
  • Discussions
  • Uploads
  • Facebook - Instagram - YouTube
  • Pravila & Uvjeti Korištenja
  • Useful hints and tips
  • Sign In
  • Created with PlushForums
  • © 2026 ZonaDinamo