Koliko god mi Bjelica bio drag zbog ovog sto je postigao u Dinamu, vec mi polako počinje ić na živce sa izjavama, lik je ko Brbić posto. Svi krivi osim njega, baš de ponaša ko seljačina od kad je otišao u Osijek...
Tribine, ne klupa. Neka zasluži klupu prvo, treba prvo pokazat volju za igru i borbu za klub, tek onda bi mi bio na klupi. Po meni je ispuco već SVE kredite što je ikad imao kod mene...