ZonaDinamo

  • Forum
  • Blog
  • Members
  • Kontakt

  • Dinamo Zagreb - nepopularna mišljenja
    Osvojit cemo maksimalno 1/9 bodova u slijedece 3 utakmice i dalje ce ostat Kovacevic
  • Ulaznice - aktualno
    ↪lukaoj
    pitao direkt vrhusku Karlovca i vele ni oni ne znaju
  • Dinamo Zagreb 2025./2026. - O svemu pomalo
    ↪ElDorado
    to sa odlascima na tekme mi nije jasno.. glavno da srijedom moze u italiju
  • Novi trener Dinama v2 2025/2026
    ↪CISCO
    neka onda ostane kova
  • Trener - Mario Kovačević
    Koliko ima pomoćnika? Šta oni rade na treninzima — Nikola97

    Kad vidim da Kelava objasnjava sablone prije ulaska u igru onda nije ni cudo da igraci ne znaju di idu
  • Novi trener Dinama v2 2025/2026
    Bišćan — Niko1986

    U kojem je klubu nakon Dinama radio dobar posao? A vidjeli smo da za Dinamo nije
  • Dinamo Zagreb 2025./2026. - O svemu pomalo
    Zvone Boban je napravio vecinu stvari dobro, ali je napravio gresku prvom svojom odlukom, a to je izbor Kovacevica. Nadam se da mu ego nije problem i da ce priznat gresku i dat otkaz treneru. Svi smo ljudi svi grijesimo.. Kova nema autoritet, znanje je upitno, 10 igraca je zanemario, radi iste greske i popusio je tekme od Gorice, Lokosa i slag na tortu Vukovara. Ova teza da nije dobro mijenjat trenere, slazem se , ali kaj bumo njega drzali, a svi vidimo kamo ovo vodi
  • Trener - Mario Kovačević
    ↪FazeN
    misliš Boban jer tko ima muda suprotstavit se?
  • Novi trener Dinama v2 2025/2026
    Nadam se da se nece cekat rijeka
  • Ulaznice - usluge
    Se mora karta isprintat za danasnju tekmu?
  • Ulaznice - aktualno
    Se moraju karte isprintat za danasnju tekmu?
  • Zona Dinamo Predictor || Vukovar 1991 - Dinamo (HNL 25/26, 11.kolo)
    Vukovar 1991 - Dinamo 0:3, Bakrar
  • ZDP - Q&A emisija #8 - Malmö i Vukovar
    Mislite da je Kovacevic ispunio ocekivanja u ova 4 mjeseca ili je premasio/podbacio?
  • Robert Mudražija #20
    ↪NKDZ86
    najlosiji nas veznjak, strano tijelo
  • Trener - Mario Kovačević
    Kriterij za uzet kovu od strane bobana je bio okomit, brz, atraktivan nogomet. 0/3 ima krajem 10mj
Home » Olmic
More Comments

Olmic

Start FollowingSend a Message
  • About
  • Comments
  • Discussions
  • Uploads
  • Facebook - Instagram - YouTube
  • Pravila & Uvjeti Korištenja
  • Useful hints and tips
  • Sign In
  • Created with PlushForums
  • © 2026 ZonaDinamo