ZonaDinamo

  • Forum
  • Blog
  • Members
  • Kontakt

  • KUP - 1/8 - Oriolik vs. Dinamo Zagreb - 01.11.2023. - 14:00h - Oriolik Stadion, Oriovac
    ↪Orc123
    Reko bih rutinska pobijeda. Ekipa nešto veli: "Sosa amater". Ja nisam vidio neku veću grešku. Čak je i pratio napad i znao opasne povratne slati. Igrao je na LB. VrbančIć je igrao liievu 8icu. Vele nije bio dobar. Ja sa vidio potencijal. Izuzetno okomita kretanja. Tražio je prostor. Jak na lopti. Bit će nešto od njega. Prvi junior u životu kojem se radujem. Kaneko se diže. Radi pravocrtna kretenja bez lopte i sa loptom. Jako proaktivan igrač. Drmić realizirao prilike. Marin pokazao htjenje. Pokušavao je 1 na 1. Ali nije mi to dovoljno. Jednostavno nije bombastično krilo. Fali eksplozivnosti. Sučić I Tibica Halilović ništa za spomenuti po meni. Prosjek. Kao i Boško. Bernaueru nedostaje snage u duelu i protiv Oriovca. Dečko nije jak i to je to. Dugoročno mislim da ga stavljamo na 6icu. Tribina pljuvala po Kuletu, malo degutantno. Ali bio je dobar.
  • Hrvatski nogometni kup 2023./24.
    Jadran dobro stoji
  • Maxime Bernauer #6
    Nije se ništa dogodilo. Pitali su Jakira na presici za Drmića i njega zakaj nisu na popisu. Reko je da ih ima previše za popis. Jučer su njih dvojica izvisila i to je to.
  • Dinamo Zagreb 2023./2024. - O svemu pomalo
    Špikić nam je otpao radi temperature. Samo se jutros probudio s temperaturom. Baturina je imao želućsnih problema? Kaj? Žgaravica, povraćanje?

    Nije mi jasno... Treniraju svaki dan, mozda i 2 put dnevno. Fit su, imaju para da ne jedu lošu hranu iz Spara, Kauflanda, Lidla.... Kako?

    Kako se naši igrači često razboljevaju. Zadnja viroza prije godinu i pol, zadnja prehlada prije više mjeseci i to je to.

    Plus fora im je to kaj mogu preskočit tekmu ak su virozni. Ja sam svoj kolokvij pod gripom prije 4 godine uredno pisao. A nisam bio na 100%. Jedva sam do faksa stigao...
  • HNL - 13.kolo - Dinamo Zagreb - Lokomotiva - 29.10.2023. - 17.10h, Stadion Maksimir, Zagreb
    Nisam vjerovao da ima mesa i da u ekipi ima pogodak, a kamoli 2. Ali se nisam ni veselio pretjerano kao ljudi oko mene. Pobjeda protiv Lokse 1 razlike na Maksimiru je 1 običan dan u uredu. Ili barem bi trebala biti.
  • UECL - 3. kolo - Dinamo Zagreb vs Viktoria Plzen - 26.10.2023. - 21:00h - Stadion Maksimir - Zagreb
    ↪Krizy
    Odgovor na Loksinoj temi.
  • HNL - 13.kolo - Dinamo Zagreb - Lokomotiva - 29.10.2023. - 17.10h, Stadion Maksimir, Zagreb
    ↪Maksim Maksimirski
    Gdje to vidiš?
  • HNL - 13.kolo - Dinamo Zagreb - Lokomotiva - 29.10.2023. - 17.10h, Stadion Maksimir, Zagreb
    ↪markoli
    Gore nema kvalitete. Samo se kruži loptom. Koji igrač je probao proći 1 na 1 kod nas... Koji igrač je jak 1 na 1 kod nas?
  • 1.HNL 2023./2024.
    Odkud fasciniranost naših klubova plavom bojom? 7 od 10 ih ima plavu u grbu. 8 ako uključimo Rijeku sa svjetlo plavom. Gorica i Istra jedini.

    Baš smo dosadni nekako.

    Povijesno to?
  • Kutak za glazbeni trenutak / glazbeni intermezzo


    Nemrem, već 2 i pol godine svakodnevno slušam. I ne pušta me faza, ne pušta. Ne znam zašto.
  • UECL - 3. kolo - Dinamo Zagreb vs Viktoria Plzen - 26.10.2023. - 21:00h - Stadion Maksimir - Zagreb
    ↪Mrvica
    Buraz neće on meni dignut moral ako se dere na mene jače jače. Vidim kaj se dešava oko mene. Pratim utakmicu trijezan i nenadrogiran. Kontraefekt je napravio. Nije bilo ugodno.
    ↪Kepec
    Ne istok, zapad. Čovjek je imao kapicu i bradu ako se dobro sjećam. Tetovaže i fit izgled tijela.
  • UECL - 3. kolo - Dinamo Zagreb vs Viktoria Plzen - 26.10.2023. - 21:00h - Stadion Maksimir - Zagreb
    ↪LukaBBB
    Ne nigdje nisam čovjeka ismijavao. Na tribini imaš ekipu koja šuti tijekom navijanja, i onda za mene koji navija non stop na svakoj tekmi i ne gasim se nije dobro napisat na javnom forumu kritiku i čuđenje?
  • UECL - 3. kolo - Dinamo Zagreb vs Viktoria Plzen - 26.10.2023. - 21:00h - Stadion Maksimir - Zagreb
    Ne poznajem ga. Maksimir ophodim od 06.12.2014. Od tada do 22.03.2020. sam na Istoku. i par puta na Sjeveru. Od prošle sezone sam na Sjeveru. Platio sam godišnju ulaznicu kao i vi. Navijam kao i vi. Dlan i glas. Imam svoj stav kao i vi. Protiv čovjeka nemam ništa.

    Drugačije razmišljamo. Ja ne smatram da će moj jedan dB više ugurat loptu u 90oj u mrežu. Racionalnije gledam na to. A mislim da nisam ni jedini koji razmišlja tako na Sjeveru.
  • Trener - Sergej Jakirović
    ↪mlinchica
    Baš tipkam privatno s forumašem jednim. Neću si dopustiti da serem po tuđoj stručnosti o kojoj pojma nemam. Ne pamtim kada sam ikome rekao da pojma nema o ičemu, a kamoli o nekoj temi o kojoj ne neko stručan, a ja pojma nemam o tome.
  • Trener - Sergej Jakirović
    Vidović igra lijevo kao i Hoxha...
Home » Majki2111
More Comments

Majki2111

Start FollowingSend a Message
  • About
  • Comments
  • Discussions
  • Uploads
  • Facebook - Instagram - YouTube
  • Pravila & Uvjeti Korištenja
  • Useful hints and tips
  • Sign In
  • Created with PlushForums
  • © 2026 ZonaDinamo