ZonaDinamo

  • Forum
  • Blog
  • Members
  • Kontakt

  • 1.HNL 2026./2027.
    ↪SAS1987
    da postoji 5 rangova europskih takmicenja, i da krenu iz prvog pretkola lige prvaka, oni bi uspjeli promasiti grupnu fazu najslabijeg natjecanja.
  • 1.HNL 2026./2027.
    da cak imaju realne sanse igrati grupe KL :lol: — SAS1987

    Ako su te oteli trepni dva puta.
    Kaj je u Sloveniji takva vrucina kaj te vudrilo v glavu?
  • 1.HNL 2026./2027.
    Kao da inace igraju vise od jednog ili dva pretkola?
    Ocito su nabavili jaču vutru ove godine pa misle da ce s ovim grobljem od momcadi igrati 3 ili vise pretkola i/ili grupnu fazu nekog natjecanja.
  • 1.HNL 2026./2027.
    ne samo prva 2 pretkola. — crophantom

    2 pretkola u Europi i 2 gostovanja Dinama. Onda to poskupljenje ima smisla, kad su to 4 europske utakmice.
  • Gabrijel Šivalec #
    ↪ZG plavi 01

    Svi su ludi da nam razvijaju igraca pa sumnjam da bu isel na posudbu.
    Vise ima smisla da igra redovito drugu ligu full minutazu, i ponekad za prvu momcad.
  • Zanimljivosti & Aktualnosti iz Svijeta Nogometa
    Famozni Albert Riera je na korak od preuzimanja Zrinjskog — Chess96

    LaBomba na aparatima, utapat ce tugu gledajuci koreografije navijaca Boce Juniorsa.
  • 1.HNL 2026./2027.
    Također, igrač je navodno bio nezadovoljan općom situacijom i ozračjem u klubu. — Oluja

    No shit, Scherlock :rofl:
  • Svjetsko prvenstvo 2026. - SAD, Kanada, Meksiko
    Ovo je tragedija od nogometa i to od reprezentacija koje nisu neke bezvezne.
    I onda vele da je Hnl los.
  • Svjetsko prvenstvo 2026. - SAD, Kanada, Meksiko
    ↪M94
    taman prije posla pogledam drugo poluvrijeme.
    Mozda me i potjera na wc od kvalitete nogometa :rofl:
  • Shit of the day
    IMG-1554.jpg

    Ulizivanje sekti - loading.
    Poceo je rano :rofl:
  • 1.HNL 2026./2027.
    ↪Fatos Beqiraj
    ne treba Čabraji taj cirkus.
  • Svjetsko prvenstvo 2026. - SAD, Kanada, Meksiko
    ↪Ijayi Atiemwen
    kaj smo ga škartirali ili?
  • Svjetsko prvenstvo 2026. - SAD, Kanada, Meksiko
    Gledam tekmu i sjetim se da smo potpisali nekog Meksikanca prije 2 godine :rofl:
    Neki Saulo Tejeda, klinac ... se zna kaj bilo s njim?
    Na TM je jos uvek u svojem bivsim klubu.
  • Transferi - rasprave
    ↪emilperska
    tako je.
    Odlican deal jer bi kod nas bil valjda 5-6 stoper, a imamo stopera s vecim potencijalom kojeg treba gurati. Upitno je dal je uopce za prvu ekipu. U B ekipi mislim da nebi vise napredoval.
  • Transferi - rasprave
    Koliko smo platili malog Šival(e)ca — emilperska

    Trampa Cvetko-Šivalec.
Home » Jurki
More Comments

Jurki

Start FollowingSend a Message
  • About
  • Comments
  • Discussions
  • Uploads
  • Facebook - Instagram - YouTube
  • Pravila & Uvjeti Korištenja
  • Useful hints and tips
  • Sign In
  • Created with PlushForums
  • © 2026 ZonaDinamo