ZonaDinamo

  • Forum
  • Blog
  • Members
  • Kontakt

  • Zanimljivosti & Aktualnosti iz Svijeta Nogometa
    Slično se događalo i s dinamom zadnjih godina. — NORTE

    Raspad kluba na puno razina, uz veliki pad posjete? Ne pratimo isti Dinamo?
  • 1.HNL 2025./2026.
    Eto sad si dobio odgovor.

    Deri bagru Zvone! — NitkoBitan

    tko je bagra? koga se dere? — don
  • dZG - Članstvo & Godišnje ulaznice
    Krapinsko-zagorska krenula jako!
  • Transferi - rasprave
    Dovoljno je da netko koga želimo dovesti kaže krivu riječ u razgovoru s Bobanom da transfer propadne, a i obrnuto da netko tko je otpisan kaže pravu riječ pa ga vratimo. — vlatkomarkovic

  • Filmovi - Serije - Knjige | Dojmovi & Preporuke
    Dark > Stranger things
  • Modri Šank - Ajd na Pivicu
    ↪Pacho
    Rahul zaboravio nepomenut dio da ima u Indiji zenu i troje djece :rofl:
  • Dinamo Zagreb 2025./2026. - O svemu pomalo
    Dajte opet temu pod kljuc. — jedan u nizu

    Treba ohladit malo nekoliko ljudi i to je to.
  • dZG - Članstvo & Godišnje ulaznice
    .
  • dZG - Članstvo & Godišnje ulaznice
    ↪plavosrce
    Kad se uclanjujes u 2026. trebao bi negdje u koracima imat automatsku naplatu za ubuduce.
  • Dinamo Zagreb 2025./2026. - O svemu pomalo
    Budeš mi ti iz livna objasnio kak da živim u svojoj Hrvatskoj. — Droljo

    Hrvatska je drzava svakog Hrvata. Nisu ljudi krivi kako su neke glavesine crtale granice.
  • Dinamo Zagreb 2025./2026. - O svemu pomalo
    Samo da se ubacim i kazem tko se ne uclani najkasnije danas peder, i kalkulant!

    Sretna nova 2026. godina btw... :party:
  • dZG - Članstvo & Godišnje ulaznice
    Jedna od najposjecenijih stranica u ponoc...

    https://gnkdinamo.hr/hr/clanstvo
  • Transferi - rasprave
    Nit su pocele pripreme nit se odradio jedan transfer a kolicina ludila u ovoj temi je nevjerojatna. Chill ljudi, blagdansko je vrijeme.
  • Transferi - rasprave
    Suosjecam sa Jakirom Jr. i njegovih 20 minuta te koliko mu to znaci. Ja da sam ga stavio u osnovnoj skoli profesorici iz matematike i na manje minuta danas bi magistrirao neki zajeban smjer na PMFu.
  • Novi trener Dinama v2 2025/2026
    i onda na proljeće samljet konkurenciju. — Sibirski plavac

    Pa samljeo ih super Mario, 10/12 u derbijima :cool:
Home » NitkoBitan
More Comments

NitkoBitan

Start FollowingSend a Message
  • About
  • Comments
  • Discussions
  • Uploads
  • Facebook - Instagram - YouTube
  • Pravila & Uvjeti Korištenja
  • Useful hints and tips
  • Sign In
  • Created with PlushForums
  • © 2026 ZonaDinamo