Transferi - rasprave jesi ti realan ili sta? Valincic, Dominguez, Vinlof? — Fatos Beqiraj
Zaboravio sam na njih, odnosno Domingueza. Za Vinlofa trenutno ne mozemo nikako dobit preko 7,8 milja, pa donedavno nije pored Gode bio standardan.
I od kud to da nemamo novca, sumnjam da bi se Boban i Manenica isli uvalit u neki all in — Fatos Beqiraj
Sigurno imamo novaca, nismo doslovno pocetkom godine na 0. Zadrzana dobit i bla bla, da ne kompliciran dalje u detalje. Ali kako prezivjet do plasmana u EL/LP krajem ljeta bez prodaja? Planirani rashodi su nam 50 i nesto milja. Eto slusam prijedloge od eksperata.