• Ulaznice - aktualno
    Klub napisao da ce zapad gore bit u slobodnoj prodaji od 11 na karatani.

    Sto se tice SD i ZD mislim da bi se u nekom trenutku trebala prikazat prepustena mjesta od strane godisnjaka, nemoguce da bas nitko nije prepustio a ja i nisam bas primjetio da su se oslobodila neka mjesta do sada. Strpljivo...
  • Ulaznice - aktualno
    Ogradeni dio, malo vise od 5%.
  • Hrvatska nogometna reprezentacija
    Iako ne treba podcijenit Panamu, imaju dosta tamnoputih crnaca.
  • Hrvatska nogometna reprezentacija
    Nama Panama ili Uzbekistan, odlicno.
  • Hrvatska nogometna reprezentacija
    Ne nisu namjestili Trumpu zdrijeb
  • Hrvatska nogometna reprezentacija
    Ulicni prodavaci privjesaka u Parizu, u slobodno vrijeme "glazbenici"...
  • Hrvatska nogometna reprezentacija
    Vratite Trumpa na pozornicu!
  • 1.HNL 2025./2026.
    Dečko je dinamovac i ovo se jednostavno ne smije propustiti.Plava stijena

    Lijepo da nas je ranije odbio i potencijalno izbio par milja iz dzepa.

    Mi smo ionako pretrpani u vezi, krila su nam potrebnija. Osmica, sestica i desetki na bacanje.
  • 1.HNL 2025./2026.
    To da, ali vjerovati kako ce neki inozemni klub dat 4-5 milja za igraca Slaven Belupa bez ozbiljne europske/medunarodne utakmice je smijesno.

    2 milje, postotak prodaje i koji mladi igrac u Koprivnicu i bok.
  • 1.HNL 2025./2026.
    Strah me da je kasno za nasrokikaciga

    Mi cemo prezivjet bez njega, a vidjet cemo oce li potencijalno on bez nas. Vecina se nije dobro provela vani bez medukoraka Dinama.

    A mislim da nema teoretske sanse da itko ponudi Belupu vise od 3 milje s obzirom na to kakav su klub kakvih prihoda, pa nisu vani glupi.
  • Dinamo Zagreb 2025./2026. - O svemu pomalo
    Koliko je Don pilio o snimci ocekivao sam u najmanju ruku neki izvjestaj dojmova.
  • Shop & Web Shop
    S obzirom da dolazi hladnije vrijeme i da grupa poziva svakog da dode na utakmicu sa najprepoznatljivijim navijackim artiklom lijepim link za klupske salove. Cijena smijesnih 13 eura za clanove, nadam se da je i shop kod stadiona dobro opremljen... opravdanja za doc na tekmu bez sala NEMA!

    https://shop.gnkdinamo.hr/hr/c/152/suveniri-/stadion/salovi
  • Kladionica
    I ta jedinica na slaven nije baš čvrsta ali mislim da će pobjedit, u borbi su za europu, ne smiju doma protiv gorice kiksat.wolfgang14

    Ono kaj sam naucio od pomnog pracenja HNLa godinama je to da kad god neka ekipa izvan velike cetvorke sa sansama za cetvrto mjesto treba "potegnut" i dobit... kiksa.