stagnacije i skurivanja cijelih generacija koje gledamo zadnjih 3-4 godine — Zvonkec
Vjetar, kisa, hladnoca, propuh — Neron53
slabiji huk..... — Neron53
Prema više manje svim faktorima su sjedala u kutevima nalošija i sa obzirom na manji kapacitet je i vizualno bolje imati prazne kuteve i veće ostale tribine, pogotovo istočnu i zapadnu. Uz to, naklon tribina će biti poprilično velik tako da će svekupni dojam zbog par dodatnih redova biti puno impresivniji. — SAS1987
