• Ostali Sportovi
    Dakle nek se Cibona ugasi? umjesto da se proba opet podic duh medju zagrebcanima prema Ciboni, da se u javnost izade da ih se pritisce da im ne padne na pamet ugasit klub. Bolje je pustit Cibonu nek se ugasi ko ju jebe, pa bumo si osnovali novi klub a gigant Cibona dvostruki prvak europe nek se ugasi ne bumo ni probali ga spasit.
  • Ostali Sportovi
    slazem se s tobom, ali ne razumijem ovo nikako Cibona se odnosila prema BBB macehinski? vi ljudi ne razumijte razliku izmedu kluba kao kluba grba kojeg volis i ljudi koji upravljaju tim klubom. Nije se Cibona odnosila macehinski nego uprava Bozo Milicevic koji je inace Zadranin mislim i njega boli dupe za BBB. Nema mi nis gore nego procitat Cibona oterala BBB. Nie ih Cibona oterala nego banditi iz uprave isto kak su ih iz uprave Dinama terali i stavljali na crne lista pa i dalje vole Dinamo. Uprave klubova nisu klubovi, klubovi su grb dres tradicija navijaci grad!
  • Ostali Sportovi
    ti nikad nisi ni bio navijac Cibone. pricas prie 15 g isao si na njihove tekme al ocito ne iz ljubavi prema klubu jer ako klub volis volis ga zauvijek a ne zazivas neke nove klubove u tvom gradu. To kaj si ti isao na Cibonu je bilo jer je bila konkurentna i jaka pa eto da se poprati malo.
  • Ostali Sportovi
    bar milju za ozbiljan klub u abi? to je kikiriki. Cibona sad ima budzet milju tak nes. Jedan Mornar iz Bara iz selendre ima proracun priblizan 5 milji eura, Zvezda ima blizu 10 milja itd
  • Ostali Sportovi
    Te sezone kad je Cibona uzela abu protiv partizana je ispred dvorane ostalo preko soma ljudi.. i ovako svake g kad su jace tekme zvezda, partizan, polufinala, finala hrv prvenstva bude preko 2 soma ljudi uvijek. odlucujuce tekme bude pun drazenov dom. kad pogledas Dinamo u hnl bude prosjek soma dva ljudi. . tak da nie neka razlika posjete Dinama i Cibone. kad se europa igra ide se i na Dinamo i na Cibonu u daleko vecem broju.
  • Ostali Sportovi
    isto vrijedi i za RK Zagreb. Kae iduce RK Dinamo pored zivog Zagreba ? Nemojte mi sam pricat Cibona poterala BBB. terao ih je i mamic pa nisu Dinamu okrenuli ledja. Klub se voli zbog grba i tradicije a ne zbog uprava/ upravi u ovom slucaju koje unistavaju zagrebacke klubove desetljecima.
  • Ostali Sportovi
    Nikakav KK Dinamo. samo NK Dinamo i KK Cibona do groba !! cuj KK Dinamo pored europskog i zagrebackog giganta Cibone. To samo na sramotu moze bit bilo kojem zagrebcaninu da ne navija za Cibonu, Ako volis Zagreb volis i Cibonu!