Ostali Sportovi Što moze? treba se skupit ekipa. Kak se godinama maltretira maminja i na kraju je pobjego u Medugorje. daleko je Dinamo od onog kaj mi svi zelimo, ali eto vidi se bar neka razlika pa makar u tome da je zdravac pobegel iz drzave. Nemre se preko noci, ali... Treba dati podrsku ovim deckima iz akcije za spas Cibone, kaj vise ljudi se ukljuci to ce jaci odjek biti i samim time veci pritisak prema bandicu gradu ili kome vec da znaju da im ne smije past na pamet uopce pomislit da bi se Cibona ugasila. Gasenje Cibone simbola ovog grada bila bila sramota svih pa tako i nas obicnih smrtnica gradana ovog grada. Ja ako sam u krivo onda sam debil jebiga il mi previse Cibona znaci pa sam nerealan, a i da jesam nerealan zasto ne probati podici glas? zasto pustit gasenje bez ikakvog otpora