ZonaDinamo

  • Forum
  • Blog
  • Members
  • Kontakt

  • UCL - Play-Off - Dinamo Zagreb vs. Qarabag - 20.08.2024. - 21:00h - Stadion Maksimir - Zagreb
    Ali nije ogiwara bio loš.vise je rpg visio kad se prebacio desno dok se nismo sredili. Mene je mučilo samo to da nam setaju na naših 20m a mi stojimo daleko od njih i te povratne lopte di sucic i mišić moraju biti a oni su ili u krilu golmana ili opet daleko od igrača.

    Protiv ovakvih sw mora igrat agresivno jer kad im uzmeš loptu , imaš priliku za gol jer sw jako loše vraćaju.
  • UCL - Play-Off - Dinamo Zagreb vs. Qarabag - 20.08.2024. - 21:00h - Stadion Maksimir - Zagreb
    ↪Orc123
    veza je ta koja nije pokrivala ulaženje njihovih igrača na povratnu loptu. To nema veze sa stoperima. Cudilo me jedino da desna strana toliko visi u prvom poluvremenu nakon izlaska rileta
  • Ulaznice - aktualno
    I još ljudi sjedili na stepen9cama na zapadu..bar njih par stotina
  • Dinamo Zagreb - nepopularna mišljenja
    Treba ga podsjetiti na 175k bonusa
  • Hrvatska nogometna reprezentacija
    Nebi se čudio da mu to dolje netko nije "savjetovao"
  • Dinamo Zagreb - nepopularna mišljenja
    Petko je njih izmorio danas. U obrnutim ulogama nwbi dobili ništa. Dok su ovi snage imali, tukli su petka i nisu mu disat dali. Kad je došao trenutak, kule je ušao i od prve minute im pokazao što im slijedi. Sad ste umorni i sad sfe moji!!!!
  • Juan Córdoba #70
    Zasada nas je sve kupio. Mogao već imat i min dva gola na kontu ali tu je, prilike stižu a brz ko vjetar. Šteta onog fora ali sam dok je lopta letj3la prema kul3tu rekao starom da cordoba utrcava i da ćemo gol dat..šteta
  • UCL - Play-Off - Dinamo Zagreb vs. Qarabag - 20.08.2024. - 21:00h - Stadion Maksimir - Zagreb
    Taj qarabah je lani bragu u gostima dobio 4:2 ako se ne varam. U gostima držali i leverkuzen. Čak se lakše s njima igra kod njih. Prilika za naše će biti pogotovo što im taj romao ne igra koji je pojeo našu vezu. Samo nam se ne smije dogoditi što se njima danas - da sve promašimo. Ali ima nešto i u tom našem pobjednikom mentalitetu. On su samo jednu zamjenu napravili a sad će imat još i manje prostora za neke promjene. A mi s drug3 strane sa zamjenama se dizemo jer svaka zamjena može u prvih 11

    Ovo je ružno izgledalo samo zato jer smo im dopustili da stalno budu izmedju naših linija. Nismo im blizu stajali. Kad jesmo, uzeli bi im loptu i napravili priliku
  • Ulaznice - aktualno
    I nek ti žao bude. Ovo je vrijedilo 100 eura i to ne karikiram. Vrijednij3 neg real Madrid na Maksimiru
  • UCL - Play-Off - Dinamo Zagreb vs. Qarabag - 20.08.2024. - 21:00h - Stadion Maksimir - Zagreb
    Nek svakom bude žao što nije dao 20,3040 eura. Jedna od onih na koje je stvarno vrijedilo doci..

    Vrijedi svakog eura. 100x više neg protiv nekog real Madrida u skupini
  • UCL - Play-Off - Dinamo Zagreb vs. Qarabag - 20.08.2024. - 21:00h - Stadion Maksimir - Zagreb
    Da ne čitam sve, idealno vrijeme ulaska kuleta. Taman oni pali a on ko navijen ih ujebo . Da je igrao od početka, nebi takve prilike imao a umorno bi se
  • UCL - Play-Off - Dinamo Zagreb vs. Qarabag - 20.08.2024. - 21:00h - Stadion Maksimir - Zagreb
    Pjaca nam igrač manje u obrani.
  • Ulaznice - aktualno
    Sad se pojavio i ZG 3 i zd 3.. nadam se da nije cijeli sektor neprodan
  • Ulaznice - aktualno
    Piva je prije par godina bila 4kn a sad je 8. Jel ste ju prestali pit??
  • Hrvatska nogometna reprezentacija
    Vidim da i sn čitaju zonu pa su stavili i oni mikica u clanak
Home » Ludovic IX
More Comments

Ludovic IX

Start FollowingSend a Message
  • About
  • Comments
  • Discussions
  • Uploads
  • Facebook - Instagram - YouTube
  • Pravila & Uvjeti Korištenja
  • Useful hints and tips
  • Sign In
  • Created with PlushForums
  • © 2026 ZonaDinamo