• Izbori u Hrvatskoj (politika)
    https://rm.coe.int/168046246e - pročitao ovako nabrzinu i ne vidim što je toliko ljevičarsko u ovome..

    spominjanje roda??? evo, nek me netko pametan uputi di je ta lijeva agenda u ovome
  • Izbori u Hrvatskoj (politika)
    @Patak, znaš da Damir Markuš isto ide po školama i predaje o obrani Vukovara. Ima toliko profesora povijesti koji to bolje znaju predavati ali eto ide Damir Markuš.. jel ti ta činjenica smeta?


    Inače, slušao sam to predavanje i koliko god Markuša ne volio ( a poznam ga, i znam što je bio prije rata), jako je zanimljivo kad predaje sa strane ratnika gdje je stvatno zanimljivo čuti te priče.. ali uvijek zabrazdi u politiku i onda pljuje po bilo kome tko ne razmišlja kao on. A djeca upijaju i onda se vrijeđaju po školi sa "ti si srbin" jer je njima to uvreda..

    a sumnjam da ovaj reper pljuje po nekome dok izvodi eksperimente
  • Izbori u Hrvatskoj (politika)
    možda si manjeg intelektualnog kapaciteta pa ću ti objasniti malo jasnije - znači, jednostavni ekspermineti koji sluze da djeci priblize znanost i da ju zavole. to što u kurikulumu nema dovoljno eksperimenta niti opreme za njihove izvodjenje, to je drugi par cipela. Znači, napravi program neki, pomogni djeci u necemu i sumnjam da će te skole odbiti jer oni opremu za tako nešto nemaju niti volje da organiziraju tako nešto.

    ja se nadam da nisu svi konzervativci ovako ograničeni kao ti jer ako jesu a sudjeluju u vlasti, jao si ga nama
  • Izbori u Hrvatskoj (politika)
    ponovit ću.. nije bolest sve što boli.. znači rade jednostavlne eksperimente da djeci priblize znanost i da zavole znanost.

    to sto neki misle da je zemlja ravna ploča i da evolucija nije postojala, ne mora značiti da djecu od malih nogu ne treba uvoditi u znanost a di ćeš boljeg načina od eksperimenata.

    znaš, kad im pokazuju eksperimente, nemaju dugine boje na sebi niti srp i čekić. a niti im govore istp o rodnoj ideologiji ili necemu sličnog.
  • Izbori u Hrvatskoj (politika)
    njihova obitelj ima pravo na lik profesora baltazara i oni onda rade eksperimente u maniri profesora baltazara.. ili je i baltazar ljevičar pa ti i to smeta.. nije bolest sve što boli
  • EURO 2024
    To je onaj mileis (neznam jel jos uvijek). Kad je bio u jednoj mojoj prošloj firmi, pričalo se da je od love koje je utajio dao ugraditi zlatne pipe. Uglavnom , ništa dobro o tom liku.

    Uguz


    Uguz
  • Hrvatska nogometna reprezentacija
    Petko u 20 min, 2 zicera slozio
  • Hrvatska nogometna reprezentacija
    I ovaj stavi vlasica umjesto baturine. ..
  • Prijedlozi - Kritike - Pohvale
    ali jedna članska, jedan profil.
  • Hrvatska nogometna reprezentacija
    erlic ispred pongrwcica. Zasada mi pongracic ne ulijeva povjerenje. Erlic ga je zasluzio
  • Nogometni Podcast
    da nije bilo ozljeda stopera prije par godina, sutalo bi još jednu sezonu proveo na posudbi.

    Moglo se desiti da zivkovic odigra 3 savršene tekme zaredom pa bi pričali o novom sutalu. Nije, jebiga
  • Dinamo Zagreb 2024./2025. - o svemu pomalo
    Klub smije s drugim klubom razgovarati ali to nije praksa. Jednostavno, mreža agenata radi na način da olaksa posao klubovima. Ti ćeš uzet posrednika za prodaju ako vidiš da sam ne možeš pa ćeš dat proviziju ako ovaj to uspije. I to nema veze sa agentom tog određenog igrača.

    Obično agent igrača je taj koji želi svog pulena što bolje prodat ali to nije uvjet. Ako neki drugi agent pomogne klubu on dobije tu proviziju dogovoreno sa klubom iz kojeg se igrač prodaje. A agent igrača se namiguje iz ugovora igrača.

    Recimo bara oma to pravo da posjeduje jedini u prodaji amera i on će uzet te novce od hajduka. Ako je agent i malom, onda cd uzet i od njega iz njegovog ugovora. Taj dio provizije dogovara agent sa klubom u koji se igrač prodaje. U teoriji , agent može dobiti dvostruku proviziju


    Agenti su kao trgovački putnici. Naravno da je lako prodat modrica ili gvardijola ali nije lako prodat recimo spikica. Oni nude svoje igrače pa dok se netko ne upeca.

    A ima agenata koji služe samo za povezivanje dva kluba. Problem je što su u dinamu na provizijama bili agenti koji nemaju veze sa nicime tj samo sa mamicima koji su te provizije zapravo stavljali u svoj džep uz naknadu tim kvazi agentima.
  • Transferi - rasprave
    Perkovic je meni baš ono što spominju tu mnogi. Razina franjica. A za franjica nikad ne bi dobili 7,5 milja da ludi kovač nije zabrijo da će ovaj bezat koliko god treba i još bit na 5 pozicija u momčadi.

    Imao je perkovic par dobrih tekmi ali smo zbog njegovog lošeg obrambenog postavljanja pogotovo kad igra beka, dobili više od jednog gola. Jednostavno zaboravi igrača ponekad. Ali mlad je, može on to ispraviti još.

    Ali nemojte novog sutala od njega traziti
  • 1.HNL 2024./2025.
    prva tri kola mi bez europe, konkurenti na 2 utakmice u 4 dana...možda sad mi napravimo razliku odmah na početku.
  • Mlađe Kategorije
    kao prvo ne potpisuje on već njegov otac.. i ne napadat malog bezveze. ako nejgov otac ne vidi što bi bilo najbolje za klinca, nije mali kriv. a mali slavi svaki gol dinama i vidi se da voli dinamo