Svaka usporedba cijena ulaznica duplo većeg kapaciteta "atletskog/zračnog" stadiona Maksimir na kojem nema navale s novim nogometnim stadionom Zagreb s upola manjim kapacitetom je potpuno neprimjerena.Kapacitet Kranjče će biti 12.000, znači kad oduzmemo 5% za gostujući sektor i dio ulaznica uz njega koji se izvjesno neće prodavati iz sigurnosnih razloga, ostaje nam cca 11.500 stolica. Ako mi danas prodajemo oko 5-6.000 godišnjih, a prodajemo, samo na pravo prvokupa za dosadašnje vlasnike godišnjih otići će praktično pola stadiona. — Bosskovitz
Mislim da je na Maksimiru prije potresa s kapacitetom od cca 33k bilo ograničeno na nekih 8-9 tisuća godišnjih što je cca 1/4 stadiona.Borussia Dortmund ima 2/3 stadiona pod godišnjim ulaznicama — Bosskovitz
Regan je prije 3 mjeseca na zonu i ovo mu je 4. post.evo i "fantom" sa prvim upisom na zoni pojavljuje sa pretplatu i punim tekstom... — Ali
Šta ćemo s ovima? Nije valjda isto piskarala?Nakon ovih mjeseci, svaki dinamov navijač bi trebao bojkotirati sve portale, pa nek piskaraju kaj žele. — vjeko1701
Član kluba i njegov navijač zainteresiran za rad svog kluba za kojeg želi da bude bolji je "svaka šuša"?Ja da sam član uprave, direktor ili bilo sta nekog nogometnog kluba, nikada se ne bi pojavio na tako nečemu… Smatrao bih uvredom da me svaka susa ima pravo pitati o svemu sto mu padne na pamet — Bosna86
Zaslužuju tvoju reklamu, za još malo prometa sa zone. Ime je?Evo jedan apsolutno korektan cijenik iz Sesveta u jeku ove histerije oko cijena. I sve je ukusno. — marcio amoroso
Podigli su samo cijene pojedinačnih i tako razbuktali prodaju sezonskih.Tovari izbacili cijene godišnjih. Cijene su iste kao i prošle sezone. Server im je već pao... — blackbully
Ako je to zaista istina to je najbolja vijest iz kluba unazad par mjeseci.tražimo 12 mil za Ivanušeca — Ivanmtk
Realnost je da je prije godinu dana je na superkupu bilo 16.532 gledatelja i da se sad itekako moglo očekivati i više.Zagreb je u ovo vrijeme poluprazan i to je realnost. — NitkoBitan

Ovo za online sam previdio, u objavi sam skrolao do termina prodaje i tamo piše od 13.7., ali to je samo za ticket point.Clanovi mogu online uzeti karte od 7. srpnja, a neclanovi od 8. srpnja. — NitkoBitan
Trebali smo imati dva rasprodana derbija. Sad je vjerojatno da to neće biti tako.Bolje da brinemo koliko ćemo mi popuniti naše tribine,kao što je maloprije napisano teško da će nas biti 10000..
Sramota — BBBaranja
Upravo tako.Sumnjam da je to istina, ali da je uopće ne sumnjam da bi tovari to objeručke prihvatili. — Klenx
Nije bitan izvor nego srž problema i svega što ne valja u klubu.Te novine više ne služe za informiranje nego za podmetanja i razne podzemne igre tako da to sve množim s nulom. — Patak
Možemo reći da si opisao i jednog prosječnog novinara koji piše o dinamu.Ja sam već napisao da mi nije jasno zašto toliki ovdje imaju potrebu biti "insajderi". Kako je netko napisao, što vam to donosi? Nekoliko lajkova na forumu? Stvarno isplativo...
Uvijek sam gledao na to ovako, svakom tko ima "pouzdanu informaciju od nekog iz kluba" u startu ne vjerujem. No ajde, nek to napiše ako baš ima silnu želju iako se obično traži izvor, a "netko iz kluba" nije izvor.
No kad se to ipak ne dogodi, onda je jasno da baš i nisi nikakav "insajder". No ljude to ne spriječi da izlaze opet s takvim informacijama...e to je već trolanje.
Da uopće ne govorim o onima koji imaju "sigurnu informaciju da netko dolazi", da bi koji dan kasnije mrtvi hladni napisali da "ipak ne dolazi jer je došlo do preokreta". Kakve su to informacije? Nikakve naravno. — xavier
