• Hrvatska nogometna reprezentacija
    Potpuno nepotrebno se napada Dalića i stvara se neka drama, kao da se nećemo plasirati.
    Ne znam ni zašto ga se uopće više i hejta.

    Falili mu je cijeli napad i sva tri lijeva krila pa su tako igrali Brekalo-Musa-Majer.

    Čak i da Wales pobijedi u obje i da budemo treći, opet ćemo se plasirati kroz dodatne.

    Da, ako i budu dodatne to je rizik, ali kompletni to prolazimo.
  • Ulaznice - aktualno
    da sad odma otvore zapad i sjever gore ja mislim da bi nas se moglo skupit 15k.zagr
    U pravu si zapravo.
    Nama fali tribina istok i glavnin faktor je sada cijena od 25 € za zapad.
  • Dinamo Zagreb 2023./2024. - O svemu pomalo
    Bosskowitz je spomenuo da je skandal da izbornik (navijač Hajduka) top igrače dinama nagovara na transfer u inozemstvo.

    Sada je ozlijeđenog Petka koji je napustio derbi pa propustio tekme protiv Ballkanija i Istre svejedno pozvao za Tursku i uveo ga.

    Umjesto mirovanja i oporavka za Goricu Petko je sad opet upitan.

    Nije do kraja spreman bio ni Bruno Petković, ali je ipak odigrao posljednjih 30 minuta, kada je hrvatski izbornik panično tražio rješenja. Na današnjoj presici osvrnuo se i na taj potez.

    "Mislim da ću pustiti Petkovića da ide kući. Nije spreman. Poštujem njegovu želju, iznenadio me i svaka mu čast. Bespotrebno ga trošim, nema smisla. Žao mi je što sam ga uopće uveo"
  • Geopolitika
    dužnosnicima poslao interne dopise u kojima ih upozorava da ne koriste izraze "deeskalacija/prekid vatre" “kraj nasilja/krvoprolića” i “vraćanje mira”NitkoBitan

    Puno toga je ovdje vrlo čudno.

    Jedna od najjačih vojnih sila dobiva vojnu pomoć sa zapada, da bi se borila protiv militanata iz neke male zatvorene nepriznate "državice".

    Na zapadu o slanju oružja odlučuju isti oni koji ga kasnije upotrebljavaju.
    Nevjerojatna je lakoća odluka za ubijanje i brisanje svega, jer ovo nije klasični vojni sukob.

    Sve ovo što se sada događa je direktna posljedica teškog vojnog propusta gdje se osvjedočenim teroristima dopustilo da naprave što ih je volja.
  • Geopolitika
    koje su to tehnologije? Ak im isključe vodu il struju "monstrumi" su, ako stave sankcije "monstrumi" su.. da im sruše internet "monstrumi" su.. koje su to točno tehnologije kojima bi ti pregatio militante?mali M
    Vojne tehnologije.
    Od satelita i PZO-a do dronova, hoćeš obrambeno ili napadački.

    Ovo šta se dogodilo u Izraelu je isključivo krivnja njihove vojske, a odgovarati za zločine trebaju teroristi.


    nije hamas 724 eksremista, hamas je valjda 75% palestinaca.. možda i više..mali M
    Ne slažem se nikako, odgovarati za zločine trebaju samo teroristi.

    Ovo nije i ne treba biti rat u kojem ginu civili nego uništavanje terorista kao i u slučaju "Isl.države".

    Ratni zločini samo siju nove probleme i stvaraju nove militante, to je bolesni krug smrti, zločin protiv čovječanstva.
  • Geopolitika
    Po cijenu bana, onaj tko podržava ovo uništavanje infrastrukture i "kolateralno" ubijanje civila u Gazi je totalni bolesnik.

    Jedno je obračun s militantima ili kako ih već nazvali, ali granatiranje civilnog područja je fašizam samo takav.

    Imaš na raspolaganju sve moguće tehnologije da zaustaviš i pregaziš militante, ali ne, ti dopustiš militantima da ti naprave veliko sranje na tvom terirotiju i onda se osvećuješ uništavanjem malog prenapučenog teritorija u kojem se živi u nehumanim uvjetima.
  • Shop & Web Shop
    Nadam se da će biti zip "sjever uz odsutne".
  • Geopolitika
    Čekam da mi ovi naši koji naginju Palestincima i dalje odgovore koga bi rađe primili u Zagreb 1000 arapa ili 1000 Židova ?serbus
    Potpuno nepotrebno pitanje, a posebno u ovim trenucima dok ljudi bez razloga ginu.

    U Zagrebu i sad imaš barem toliko od obje skupine.
    Jasno je da neki arapi "problematični", a da ne govorimo o nekim imigrantima koji su i štetočine, ali nemojmo sad o imigrantima koji su "odavno" europski problem, nego o ratu u Palestini.

    Gaza je zatvor na otvorenom i sramota cijelog ovog svijeta, da 2 milijuna ljudi živi u neciviliziranim uvjetima, odsječeni od svega, a "šačica" militanata upravlja tim zatvorom.
  • Geopolitika
    Evo za sve zonaše da vas malo osvjestim šta se tamo događalo 2014., a slično pratimo skoro svake godine.

    Razlike su doslovno brutalne, kao i život u tom zatvoru.
    Prva brojka su stradali u Gazi, a na kraju omjer stradalih.

    2014. godina:
    Civilians killed
    1,600:6 270:1

    Children killed
    550:1 550:1

    Homes severely damaged or destroyed
    18,000:1 18,000:1
    Houses of worship damaged or destroyed
    203:2 100:1
    Kindergartens damaged or destroyed
    285:1 285:1
    Medical facilities damaged or destroyed
    73:0 73:0
  • Geopolitika
    Po meni je izbor jasanBosna86
    Uključuje li taj "izbor" ubijanje civila s druge strane?

    Očito se dogodio zločin, ali jedna od najjačih vojski svijeta ne da je to dopustila, nego nije ni reagirala, a onda nakon nekog vremena kreće napad na "pojas".
    Stvarno? I dalje zvuči potpuno nadrealno sve ovo što se dogodilo.

    Gaza je manja od otoka Brača, a broji 2.4 milijuna ljudi!
    Je li to normalno mjesto za život? Očito nije.
    To su tri Zagreba na otoku manjem od Brača.

    Puno njih su tamo izbjeglice koje žive u kampovima. Pitam se zbog čega...

    Jesu li tamo svi militanti? Naravno da nisu.

    Čuo sam priče s te druge strane koje su me dodatno osvjestile.
    Nije sve crno-bijelo.

    Nismo s marsa pali, valjda 25 godina slušam vijesti od tamo i svaki put je omjer ubijenih 1:50 na štetu Palestinaca, a to prenose isti ovi mediji koji sada prenose na stotine priča žrtava i njihovih obitelji.

    Zašto ih jedan BBC namjerno ne naziva teroristima? Jer žele da njihovi čitatelji sami donesu sud o svemu ovome.
  • NOSTALGIJA - Povijest, Stare Slike, Snimke & Uspomene
    Rijeka - Dinamo 4:2, 20.11.2004.

    BORBA SE NASTAVLJA


    tqx6mn99hx7r8zb4.jpg
  • Dinamo Zagreb 2023./2024. - O svemu pomalo
    Teofil potpisuje ugovor do kraja sezone!!!
    Dobrodošao kući!

    Konkurira već za Goricu.
    KL može igrati tek na proljeće, ali sad nam je ionako važniji u Hnl-u.
  • Shit of the day
    Moje kolegice idu s frendicama na tu cajkušu, cure su ponosne Hrvatice, ali to je tako, njih to ne dira.
  • Grad Zagreb
    Samo da ne makne one Dinamove...xFire
    Ako bi dinamo podnio zahtjev da njegova plava obilježja ostanu na tramvajima možda ih i ostave, iako onda bi se možda moglo naći i drugih gradskih udruga koje bi htjele nešto slično.
    Doduše mislim da osim klasičnih reklama na tramvajima nema oznaka poput dinamovih koji zapravo ništa specijalno niti ne reklamira pa bi na tu foru mogao ostati, jer na tramvajima već ima obilježja.

    Što se tiče generacije '82., ta obljetnica 40 godina je prošla, ali tramvaj stvarno izgleda jako dobro.
  • Shit of the day
    Uuuuuu ovi baš nikako ne mogu prežaliti Mamićev poraz, o čemu sam već pisao.

    Član NO dinama kojeg su predložili povjerenici je uslikan prije nego je odabran, uuuuu, buuuu, kmeeeeeeeeeeee.

    Pišu kolumne po portalima, dižu poruke, objavljuju ekskluzivu... Jadničcima baš jako fali bjegunac.