U tom slučaju ni poraz od Rijeke mi neće biti toliko bolan, iako mi neće biti drag.Norte, zajebavamo se, Olmic cilja naravno na Bjelicu, ne Tomasa i Kuleševića. ;) — Neki tip
Izgleda da idem u osobni bojkot i želim im svima skupa sve najgore.Jedan fun fact iako trenutno nista nije fun..u slucaju ocekivanog rezultata u nedjelju u ponedjeljak ili utorak novi trener ce postat covjek kojem ce prva tekma biti protiv kluba koji je zadnje trenirao u HNL. Samo da i on ne bi bio kao Jakir od kluba do kluba — Olmic
Izgleda da je patka, nažalost.Zna se danima već da je Hanžel vrbovao Bjelicu.. po nekim kuloarima kruži — Noel
Nije bilo zaleđa Ristovskog.Zaleđe u Plzenu?
Imamo li sliku? — NORTE
Kako ne, Bjelica bi pristao odmah za dobru ponudu.Ne postoji trener s rezultatima i renomeom koji drži do sebe i koji bi htio preuzeti ovakvu ekipu. — Common Sense
