ZonaDinamo

  • Forum
  • Blog
  • Members
  • Kontakt

  • Dinamo Zagreb 2023./2024. - O svemu pomalo
    Kad smo dolazili na tekmu protiv Osijeka na parkingu kod ticket pointa je par likova pokušavalo ljudima prodat karte.
    Može li se klub konačno već jednom riješit tih jebenih kokošara?
    Od koga dobivaju te ulaznice?
  • Ulaznice - aktualno
    Kakvo je stanje na karatani? — dinamozivivjecno
    Red je do ulice Svetice.
  • 1.HNL - 19.kolo - Dinamo Zagreb - Hajduk - 17.12.2023. - 17.15h, Stadion Maksimir, Zagreb
    Kaj brijete, oće se rasprodat sjever gore sutra do tekme?
    Ipak je dosta i jeftiniji od zapada.
  • Upravljačka Tijela | Predsjednik | Uprava | NO
    Medvjed dao svoj osvrt ak koga zanima — bbb medimurje
    Ne zanima nas ni on ni taj portal.
  • Ulaznice - aktualno
    Sluzbeno, godisnjaci mozete uzimati karte za neclanove. — plavac173
    Iskoristite ovo maksimalno.
  • Stadion Maksimir
    Svakako je zanimljivo i čudno da Sladoljev nije bio za izgradnju novog dinamovog stadiona i 10 novih objekata za Crkvu, dok su 22/23 možemaša glasala za.
  • Ulaznice - aktualno
    U svakom slučaju tko god može neka pomogne svakom navijaču dinama da dođe do ulaznice za derbi. — NORTE
    Da samog sebe citiram, bez obzira na to što netko možda nije član, zadaća svakog dinamovca koji može pomoći drugom dinamovcu s ulaskom na derbi je da to i učini.

    Tko god nije član dinama unatoč onim učlanjivanjima i zato ne može na derbi sad ima i priliku i obvezu učlanit se u dinamo.
  • Dinamo Zagreb 2023./2024. - O svemu pomalo
    Od 102 brata 63 su na slobodi, čekamo i ostale.
    2023-10-01-19-51-5981-.jpg
  • Dinamo Zagreb 2023./2024. - O svemu pomalo
    Olympiacos, Ajax, Maccabi H.
    Betis, Sturm,
    Servette, Molde, Royale Union

    Gostovanja su nam zabranjena.
    Volio bih Servette ili Molde.
  • Dinamo Zagreb 2023./2024. - O svemu pomalo
    Valja podsjetit da je 14.12., a Dinamo još uvijek nema SD. — Mlađi referent
    I dalje bolje od Mancea u dinamu.
  • Dinamo Zagreb - Povijest Grba
    12.12.1970. je službeno prihvaćen novi grb dinama s crveno-bijelim poljima ("šahovnicom").
    Evidentno je napravljen na tragu grba Gradjanskog.

    Na ovoj top zastavi nacrtan je s 'ispravnim' slovom d:
    53393140557_c3c4b721a2_b.jpg
  • Ulaznice - aktualno
    Ovo nije chat, nego tema oko stanja prodaje ulaznica.
    Ako trebaš nabavit ulaznice imaš temu i za to.

    U svakom slučaju tko god može neka pomogne svakom navijaču dinama da dođe do ulaznice za derbi.
  • 1.HNL - 19.kolo - Dinamo Zagreb - Hajduk - 17.12.2023. - 17.15h, Stadion Maksimir, Zagreb
    nemoj mene ja sam svekrva — Gražvydas Mikulėnas
    Ovo je možda i post s najviše lajkova na zoni ili je pri samom vrhu.
  • Dinamo Zagreb 2023./2024. - O svemu pomalo
    Jest da je od Vrdoljaka, al je dost dobar tekst: — Mali Zeus
    Potpuno nepotrebno obrušavanje na "političke marginalce s konzervativnog spektra".
  • Grad Zagreb
    Razina lopovluka je bila neviđena, a njime su se okoristili razni privatnici iako za njihovim angažiranjem nije bilo potrebe.
    Izvlačenje love iz gradskog proračuna u privatne džepove, na štetu Grada.

    Vise se ne prica o ugovorima sa Pripuzom, postalo je nepopularno jel... — NitkoBitan
    Kad stvoriš nekoga toliko jakim i uvjete ima samo on onda je smiješno prozivati nekog drugoga da ga izbaci iz igre.

    nesposobnost vrlo vjerojatno kosta vise od korupcije. — NitkoBitan
    Dovoljno si napisao da tu stanem s raspravom.
Home » NORTE
More Comments

NORTE

Start FollowingSend a Message
  • About
  • Comments
  • Discussions
  • Uploads
  • Facebook - Instagram - YouTube
  • Pravila & Uvjeti Korištenja
  • Useful hints and tips
  • Sign In
  • Created with PlushForums
  • © 2026 ZonaDinamo