Ne zanima nas ni on ni taj portal.Medvjed dao svoj osvrt ak koga zanima — bbb medimurje
Iskoristite ovo maksimalno.Sluzbeno, godisnjaci mozete uzimati karte za neclanove. — plavac173
Da samog sebe citiram, bez obzira na to što netko možda nije član, zadaća svakog dinamovca koji može pomoći drugom dinamovcu s ulaskom na derbi je da to i učini.U svakom slučaju tko god može neka pomogne svakom navijaču dinama da dođe do ulaznice za derbi. — NORTE
I dalje bolje od Mancea u dinamu.Valja podsjetit da je 14.12., a Dinamo još uvijek nema SD. — Mlađi referent

Ovo je možda i post s najviše lajkova na zoni ili je pri samom vrhu.nemoj mene ja sam svekrva — Gražvydas Mikulėnas
Potpuno nepotrebno obrušavanje na "političke marginalce s konzervativnog spektra".Jest da je od Vrdoljaka, al je dost dobar tekst: — Mali Zeus
Kad stvoriš nekoga toliko jakim i uvjete ima samo on onda je smiješno prozivati nekog drugoga da ga izbaci iz igre.Vise se ne prica o ugovorima sa Pripuzom, postalo je nepopularno jel... — NitkoBitan
Dovoljno si napisao da tu stanem s raspravom.nesposobnost vrlo vjerojatno kosta vise od korupcije. — NitkoBitan
