• dZG - Članstvo & Godišnje ulaznice
    jel godišnja vrijedi za pretkola?Porculanka

    Ne vrijedi jedino za nokaut fazu, bit će to još dosta para kad dođemo do polufinala.
  • dZG - Članstvo & Godišnje ulaznice
    OK je to, mislio sam čak da će biti i veće povećanje cijene za godišnje. 5 dana sasvim dovoljno za iskoristiti pravo prvokupa.
  • Transferi - rasprave
    Peretz prema izraelskim medijima nije jos odlucio. Bira izmedu nas, ferncvarosa i omonie. Mi nudimo najvise paraOlmic

    Ako se premišlja između nas i nekakvih Mađara i Ciprana onda ne mora ni dolaziti. Nek ide na Cipar, blizu mu je doma.
  • 1.HNL 2026./2027.
    Ja čisto sumnjam da će dati isti iznos koji daju Barceloni jednom potpuno irelevantnom klubu, osim ako to nije ulazna karta za nešto dublje (čitaj Poljud).Mathiasovi Chageri

    To sigurno neće dati, nemjerljiva je veličina Barce i Primere s Hajdukom i HNL-om.
    Kad se priča o izdašnom sponzorstvu, za našu ligu je i 3 milje eura godišnje jako, jako puno. A njima je to tek za popunu budžeta gdje svejedno moraju prodati barem jednog kapitalca, ako ne i dva.
  • Modri Šank - Ajd na Pivicu
    Iskreno, ja baš i ne volim po bircevima piti gemište jer zna biti svega i svačega, osim ako imaju neka provjerena flaširana vina ili neka provjerena domaća u meni poznatim bircevima.
    Ovisi kakva vina više preferiraš i kakva ti pašu. Ja recimo ne volim graševinu, chardonnay mi najviše paše ili pinot. Moguće da ti u Puli daju gemišt od neke lošije malvazije i onda zna biti svašta. Meni npr. ne paše svaka malvazija, od nekih se stvarno prepariram.
    Teško je dati neki pametan savjet.
  • Modri Šank - Ajd na Pivicu
    Gemišti su zakon po ovoj sparini.
  • Hrvatska nogometna reprezentacija
    Samo se nadam da nisi Danči sa Sportneta. Btw, jeli taj uopće piše još tamo?
  • Transferi - rasprave
    Evo još jednog "grom iz vedra neba transfera"
    Radi se o Dor Peretzu, veznjaku Maccabija
    Dzoni

    Bez zajebancije, znam kak će ovo zvučati, ali u subotu mi je frend pričao kaku mu je Dabac rekao da pokušavamo dovesti nekog Židova. Pošto smo oba bili u cugi lagano, rekao sam mu da ne sere makar se on kleo u to. Obzirom da je moderatura zaoštrila stav prema "insajderima" nisam to uopće htio tu navoditi nego sam čekao da netko drugi se isprsi. Ispada da možda moj pijani frend nije bezveze trkeljao.
  • Svjetsko prvenstvo 2026. - SAD, Kanada, Meksiko
    Ispravna je odluka, ali sve se radi da se golmanima oteža. Ja bi zabranio igračima ta poskakivanja i cupkanja kod pucanja penala. Golman krene, igrač malo zastane i scima golmana, dovoljno da prestupi. Treba biti ono, zaleti se i pukni i gotovo, a ne cupkanja oko lopte ko neke tetkice.
  • Dinamo Zagreb 2026./2027. - O svemu pomalo
    Pa pružili smo mu, igrao bi puno više, nismo mi krivi kaj je on ove sezone bio duže ozlijeđen nego ja koji sam veteran.
  • Dinamo Zagreb 2026./2027. - O svemu pomalo
    Mislim da ništa od toga. Ak ne nađe ništa u Europi, otići kod Arapa za pet puta jaču lovu.
  • Dinamo Zagreb 2026./2027. - O svemu pomalo
    Nekako je najlogičnije da se Vidovića pripremi da zaigra protiv Thuna na Stojkovićevoj poziciji. Moguće da se gleda i neko pojačanje u vezi. Nemamo baš neku širinu kad se gleda da nema Stojkovića, Bennacer je otišao, pitanje je što se planira sa Soldom.
  • Svjetsko prvenstvo 2026. - SAD, Kanada, Meksiko
    a VAR još nije uveden, njegova poanta i je suzbiti nepravdu.NORTE

    Bio je VAR u Rusiji.
  • Hrvatska nogometna reprezentacija
    Pozdrav dragi moji Dinamovci i prijatelji, s obzirom da sam popusio ban i zatrazio na svoju ruku deaktivaciju na onoj sugi od hajduckog foruma (sportnetu) htio bi se prebacit na zonu pa eto mozda svojim nekim kvalitetnim komentarom doprinjeti tu i tamo kojoj raspravi.sammir

    Znači, da te nisu potjerali od tamo, nikad ne bi došao na Zonu?:joke:
  • Hrvatska nogometna reprezentacija
    Ništa dirati, dobro je ovako.