Modri Šank - Ajd na Pivicu Iskreno, ja baš i ne volim po bircevima piti gemište jer zna biti svega i svačega, osim ako imaju neka provjerena flaširana vina ili neka provjerena domaća u meni poznatim bircevima.
Ovisi kakva vina više preferiraš i kakva ti pašu. Ja recimo ne volim graševinu, chardonnay mi najviše paše ili pinot. Moguće da ti u Puli daju gemišt od neke lošije malvazije i onda zna biti svašta. Meni npr. ne paše svaka malvazija, od nekih se stvarno prepariram.
Teško je dati neki pametan savjet.