ZonaDinamo

  • Forum
  • Blog
  • Members
  • Kontakt

  • Transferi - rasprave
    ↪i more je plavo

    Je, klub će se ugasiti ako ne dobijemo Rijeku danas.
  • Zanimljivosti & Aktualnosti iz Svijeta Nogometa
    Gledam Newcastle:Liverpool i ne mogu vjerovati za štonje Van Dijk dobio crveni. I još pored VAR-a. Engleski suci su smeća.
  • 1.HNL 2023./2024.
    Ahahaha...Kulen im ga zavukao
  • 1.HNL 2023./2024.
    Kakva nepravda i nesreća za Lokomotivu. Ispromašivali se propisno i sad ga prime u nadoknadi.
  • Dinamo Zagreb 2023./2024. - O svemu pomalo
    ↪Captain America

    A ništa, onda najbolje da im predamo titulu i pripremamo se za sljedeću sezonu jer ih nikad nećemo stići.
  • Dinamo Zagreb 2023./2024. - O svemu pomalo
    Priča se ko da imaju neku nedostižnu prednost. Vidjeti ćemo kako dugo će moći držati ovaj tempo.
  • Dinamo Zagreb 2023./2024. - O svemu pomalo
    Zona = Sportnet vol. 2
  • Dinamo Zagreb 2023./2024. - O svemu pomalo
    Ak se dobro sjećam dobili smo Osijeka tamo i s Mariom Cvitanovićem na klupi i ne baš nekom kvalitetnom ekipom. Ak je mogao trrnerski antitalent Cvitanović uzeti tam bodove onda može i Sergej.
  • 1.HNL - 6.kolo - Dinamo Zagreb - Rijeka - 27.08.2023. - 21:05h, Stadion Maksimir, Zagreb
    ↪Common Sense

    To ti se može dogoditi i na ponoćki ili na dočeku Nove na trgu. Ne kužim kakve to veze ima s bilo čime.
  • Transferi - rasprave
    ↪Jurki

    Znači, po tebi fali Mamić? Bez uvrede, ali na to mevprvo asocirao tvoj upis.
  • 1.HNL - 6.kolo - Dinamo Zagreb - Rijeka - 27.08.2023. - 21:05h, Stadion Maksimir, Zagreb
    Prestal sam se zamarati s takvim likovima. I previše ih znam kojima uvijek neki k...c smeta, uvijek je neko opravdanje. Najnovije kaj sam čuo od dvojice koji povremeno idu na tekme prije AEK-a. Kao ne idu na tekmu jer bi moglo biti sranja. Ja slušam i ne vjerujem, doslovno sam ih pitao jesu li retardirani.
  • Transferi - rasprave
    ↪Jurki

    Ja šumom ti drumom. Jasno da se kasni s nekim stvarima, to svi znamo. Ono što ja kažem, da nije ova uprava kriva za 5 prosutih bodova u HNL-u i ispadanje od Grka. Početak sezone je bio, nitko nije bio prodan, odigrali par utakmica i krenulo kukanje. Kak su protiv Sparte sa slabijim rosterom mogli trčati?
  • Transferi - rasprave
    ↪Orc123

    Rekao sam ti što te ide i ne pokušavaj ti mene ušutkavati. Maltretiraš na sve strane godinu dana s jednim te istim.
  • Transferi - rasprave
    ↪Jurki

    Imao je bivši trener dosta igrača da neke odmori i da mu Rile ne igra stopera. Bezvezna priča.
  • Transferi - rasprave
    ↪Orc123

    Aj ne laprdaj bezveze, pun mi te kurac više i tvojih transfera. Gdje bi se ti kapitalci kao zamjene uigrali ako nikog nisi prodao? Uostalom, kapitalac će odmah upasti u ekipu, ne treba mu puno prilagodbe.
Home » Mr Anderson
More Comments

Mr Anderson

Start FollowingSend a Message
  • About
  • Comments
  • Discussions
  • Uploads
  • Facebook - Instagram - YouTube
  • Pravila & Uvjeti Korištenja
  • Useful hints and tips
  • Sign In
  • Created with PlushForums
  • © 2026 ZonaDinamo