ZonaDinamo

  • Forum
  • Blog
  • Members
  • Kontakt

  • 1.HNL - 25.kolo - Osijek - Dinamo Zagreb - 03.03.2024. - 17:30h, Stadion Opus Arena, Osijek
    ↪Mrvica

    Naravno da nisu, uvijek postoji neki razlog za reakciju. Svejedno se među našim "navijačima" nađu dežurni pacifisti koji čak priželjkuju da HNS naknadno kazni Rileta s par utakmica neigranja.
  • Izbori za Skupštinu GNK Dinamo - 2. ožujak 2024.
    Stvarno se svašta piše, imajte malo takta i strpljenja do nedjelje.
  • 1.HNL 2023./2024.
    Majka koja je velika Dinamovka pušta Druže Tito mi ti se kunemo na neke godišnjice. Kaj smo mi komunjare? — Majki2111

    A Boga ti draga, čitam i ne vjerujem vlastitim očima.
  • 1.HNL 2023./2024.
    Žale se jer znaju da ako dođe neki iskusni, kvalitetni strani sudac, neće im prolaziti njihovi igrokazi u derbijima.
  • Hrvatska nogometna reprezentacija
    ↪The Undertaker

    Ne kužiš ti poantu.
  • Hrvatska nogometna reprezentacija
    ↪The Undertaker

    Jeli ti stvarno uspoređuješ Sigura i Baturinu?
  • Hrvatska nogometna reprezentacija
    Badave Judi sve, izgleda da ga neće Dalić nagraditi. Neka, neka. Nitko ne cijeni izdajice.
  • Hrvatska nogometna reprezentacija
    Po čemu je onaj mali seronja Sigur zaslužio pretpoziv?
  • 1.HNL - 25.kolo - Osijek - Dinamo Zagreb - 03.03.2024. - 17:30h, Stadion Opus Arena, Osijek
    Nije penal, ali nije ni žuti za simuliranje. Nebitno više, očistio se kartona. Slavena migu riješiti Brodić i Kulen.
  • 1.HNL - 25.kolo - Osijek - Dinamo Zagreb - 03.03.2024. - 17:30h, Stadion Opus Arena, Osijek
    Bukvić odigra svakih pola godine dobru utakmicu i evo odmah kod nas kreće priča kako ga moramo dovesti pod svaku cijenu. Prije pola godine se pričalo kako smo glupi ako ga ne dovedemo za 3-4 milje.
  • 1.HNL 2023./2024.
    I Kustić čita Zonu. Prošli tjedan sam napisao da bi sve derbije do kraja trebali strani suci suditi.
  • 1.HNL 2023./2024.
    Jao, sad je nedovođenje Fruka veliki propust. Vratite se malo unazad da se prisjetite sprdanja i podrugivanja ovo ljeto na forum kad je neki medij objavio da gledamo Fruka.
  • Stefan Ristovski #22
    kakva je ovo izjava navijaca dinama? Nadas se kazni za dinamovog igraca? — Jaro

    Sramotna, i ovo navijača treba staviti pod navodnike. Nakupilo se dosta takvih.
  • Hrvatski nogometni kup 2023./24.
    Mislim da ćemo i mi i oni sve baciti na tu prvu utakmicu na Veliku subotu. U kupu će vjerojatno biti rotacija, pogotovo oni jer par dana kasnije idu u Rijeku.
  • Bruno Petković #9 - KAPETAN!
    Možda za tebe jer si kratkog shvaćanja i jer si ovdje poznat po svojim besmislenim komentarima, kao i po tome da unosiš nemir na ovom forumu sa svađama s ostalim forumašima. — Blueshadow86

    Svađam se samo s takvim kvazi navijačima ko ti koji misle da se kapetanske trake oduzimaju i igrači linčuju nakon lošije odigrane utakmice. Moj zadnji post koju sam potrošio na tebe.
Home » Mr Anderson
More Comments

Mr Anderson

Start FollowingSend a Message
  • About
  • Comments
  • Discussions
  • Uploads
  • Facebook - Instagram - YouTube
  • Pravila & Uvjeti Korištenja
  • Useful hints and tips
  • Sign In
  • Created with PlushForums
  • © 2026 ZonaDinamo