ZonaDinamo

  • Forum
  • Blog
  • Members
  • Kontakt

  • UCL - Play-Off - Dinamo Zagreb vs. Qarabag - 20.08.2024. - 21:00h - Stadion Maksimir - Zagreb
    Uzvrat je idealna utakmica za igrače ko Cordoba, Hoxha i Kule. Ovi ostavljaju jako puno prostora kad napadaju, a u uzvratu moraju krenuti na sve ili ništa. Znam da bude Jakir krenuo s taktikom da ih primiri prvo poluvrijeme, pa kasnije ih proba iskontrirat, ali slučajno da primimo rano gol moglo bi biti problema. Vidjelo se da je detektirao probleme koje imamo u vezi zamjenom Sučić-Rog. Možda bi Rog trebao od početka krenuti.
  • UCL - Play-Off - Dinamo Zagreb vs. Qarabag - 20.08.2024. - 21:00h - Stadion Maksimir - Zagreb
    Vama, koji ste i večeras tražili dlaku u jajetu, ne pomaže ni vrhunska atmosfera i zajebancija na tribini — Tongo Doumbia

    Pa briga takve za atmosferu, ne gledaju ni doma pozorno utakmicu. Svrha postojanja im je dočekat loših 5 minuta i popljuvat po forumu sve vezano uz klub, a likovi oslobođeni od tjelesnog.
  • UCL - Play-Off - Dinamo Zagreb vs. Qarabag - 20.08.2024. - 21:00h - Stadion Maksimir - Zagreb
    Evo došao sad sa stadiona, dugo nisam bio na ovako ludoj utakmici. Nekadašnji Dinamo bi ovakve urakmice uredno gubio i ispadao.
    Azeri su me oduševili, svi su brzi i znaju s loptom. Gledao sam ih prvu s Ludogorecom, nisu ni približno ovako dobro odigrali.
    Bravo za trenera, promjenom sustava i zamjenama okrenuo je utakmicu u našu korist.
    Oni koje se najviše osporavalo kao Rile, Jakir, Kule dokazuju na početkh sezone koliko su pojedinci u zabludi.
    Na kraju, čestitke za BBB, odlično navijanje.
  • Hrvatska nogometna reprezentacija
    Nek zove Špiku, može on i beka odigrat.
  • Bivši Igrači & Treneri
    Mi tu niš ne dobijemo? Samo ta razvoj?
  • Hrvatska nogometna reprezentacija
    ↪Krulek
    To je samo tvoje mišljenje.
  • Ulaznice - aktualno
    ↪don

    Prvo, uopće ne znam otkud to da bude nekakva velika kiša. Drugo, ljeto, je poneseš sebi i kljncu kabanice i sve 5.
  • Ulaznice - aktualno
    nitko nije lud da sa svojom djecom 90minuta truni po kiši — don
    Znači, oni kaj su bili s djecom protiv Istre su sve luđaci. Jebi ga, da sam znao, pozval bi im socijalnu službu.
  • 1.HNL 2024./2025.
    U Parmu...6 milja na 36 rata.
  • Hrvatska nogometna reprezentacija
    ↪Krulek

    Nemas ti kaj dopuštat ili ne. Čovjek je dokazano dementan jer se nije mogao sjetiti kaj je potpisao koju godinu prije niti da je kune na kile nosio iz banke. Laik sam, ali to su meni simptomi demencije.
    P.S. Nije on dao za Hrvatsku repku, svi su oni jako dobro plaćeni za igranje, nema tu domoljublja.
  • UCL - Play-Off - Dinamo Zagreb vs. Qarabag - 20.08.2024. - 21:00h - Stadion Maksimir - Zagreb
    Bio na istoku obje te tekme, atmosfera u banani totalnoj.
  • UCL - Play-Off - Dinamo Zagreb vs. Qarabag - 20.08.2024. - 21:00h - Stadion Maksimir - Zagreb
    Jesam ja dobro shvatio iz priopćenja PU da će parkinzi na Borongaju biti zatvoreni. I od tržnice i poligona? Za koji k.... ako nema gostujućih navijača?
  • Hrvatska nogometna reprezentacija
    Rano je za Nevistića. Polako ekipa. — Zagi

    Da, s 35 će biti najbolji.
  • Hrvatska nogometna reprezentacija
    Suze prolijeva Dalić jer Kalik je australac... — Paggini

    Mislim da ima dvojno, a ne znam da je ikad igrao za Australiju.
  • Hrvatska nogometna reprezentacija
    ↪Hectorharatti

    Ligu nacija je trebao iskoristiti ko filter za kvalifikacije za SP. A on opet zove polomljenog Perišića, dementnog Modrića, sebičnog Kramarića i ekipu. Za koji kurac? Pašalića i Pjacu vodi na EP gdje nisu dobili ni minute, a sad ih ne zove.
    Mislim, meni ko navijaču Dinama bi bilo najdraže da nikog nije zvao i da se mirno spremaju za ono što nas čeka, ali ak si već najavio da će ti LN biti za to da vidiš neke druge igrače, onda se drži toga.
Home » Mr Anderson
More Comments

Mr Anderson

Start FollowingSend a Message
  • About
  • Comments
  • Discussions
  • Uploads
  • Facebook - Instagram - YouTube
  • Pravila & Uvjeti Korištenja
  • Useful hints and tips
  • Sign In
  • Created with PlushForums
  • © 2026 ZonaDinamo