ZonaDinamo

  • Forum
  • Blog
  • Members
  • Kontakt

  • Svjetsko prvenstvo 2026. - SAD, Kanada, Meksiko
    Englezi su igrali na pobjedu, sasvim jasno, međutim Gana sa postavila drugačije nego mi, puno defanzivnije i nisu ništa poklanjali pa im je bilo teško stvarati puno šansi.
    Fizički jako moćna ekipa koja se dobro brani. Naravno da Englezima nije život ovisio o pobjedi, ali pričati o nekom dogovoru je budalaština. Oni će dobiti Panamu i prvi su tako i tako.
  • Svjetsko prvenstvo 2026. - SAD, Kanada, Meksiko
    Gance ne bi trebala previše zanimati utakmica s nama a mislim da nam je bolje s lagana 4 boda bit treći nego ganjati pobjedu protiv Gane. — Chempers

    Ajde objasni ovu izuzetno mudru teoriju ili taktiku ili koji kurac to već je.
  • Svjetsko prvenstvo 2026. - SAD, Kanada, Meksiko
    ↪Dani Olmić
    Nek si ti nama sve objasnio. Daj još reci odakle dolaze vanzemaljci.
  • Svjetsko prvenstvo 2026. - SAD, Kanada, Meksiko
    Teško ćemo mi s Ganom, fizički su baš moćni, brzi su i solidne tehnike.
  • C. Ronaldo ili Messi
    ↪bluemagic
    Nije CR7 baš najgori, iznad prosjeka su i jedan i drugi kad se gleda cijela karijera, a kad se gleda zadnjih 10-12 godina tu je Messi daleko bolji u postotku zabijenih slobodnjaka.
  • Svjetsko prvenstvo 2026. - SAD, Kanada, Meksiko
    ↪znajdatevolimja
    Zaleđe je sudio. Semenyo.
  • Svjetsko prvenstvo 2026. - SAD, Kanada, Meksiko
    Jeli Gana nema nijednog boljeg napadača od Ayewa?
  • Bivši Igrači & Treneri
    Radije gledam Favbet još koju sezonu na dresu, nego zaboravnog Lukicu u dresu.
  • Hrvatska nogometna reprezentacija
    OK je sastav jer su svi igrači na svojim pozicijama, jedino što Ponizni nema muda ostaviti Modrića ili Kovačića na klupi pa ispašta Sučić. Opet, bolje i to nego da se radi kompromis s Perom na krilu.
  • Svjetsko prvenstvo 2026. - SAD, Kanada, Meksiko
    Uzbekistan se iznenađujuće hrabro i dobro otvara za jednu ekipu pastira — Mlađi referent

    Vidi se trenerski potpis:joke:
  • C. Ronaldo ili Messi
    Opet Ronaldo zabio. Molim admine da glas koji sam dao Messiju prebace CR7.
  • 1.HNL 2026./2027.
    Gledao sam malo, nekih 10 minuta. Škendija opasnija, drugi gol Hajduka bi obranila čimpanza da ju staviš na gol, a prvi gol je navodno bio debeli ofsajd Livaje.
  • C. Ronaldo ili Messi
    Sad kad se Kikica iživi na neugodnom Uznekistanu i okrene glasanje u svoju korist.
  • 1.HNL 2026./2027.
    Hajduk:Škendija 2:0...aha,
  • 1.HNL 2026./2027.
    Biti će tijesna borba između tog Van Hororbeka i Ron Racija za prvu stopersku tarabu lige.
Home » Mr Anderson
More Comments

Mr Anderson

Start FollowingSend a Message
  • About
  • Comments
  • Discussions
  • Uploads
  • Facebook - Instagram - YouTube
  • Pravila & Uvjeti Korištenja
  • Useful hints and tips
  • Sign In
  • Created with PlushForums
  • © 2026 ZonaDinamo