ZonaDinamo

  • Forum
  • Blog
  • Members
  • Kontakt

  • UEFA Konferencijska Liga 2026./2027.
    Silic odličan vidim — DrRatoljub

    Filipović za siromašne.
  • UEFA Konferencijska Liga 2026./2027.
    Nespretni Punčec, ali mi i Silićevo postavljanje nije baš jasno, trebao ju je dignuti preko prečke.
  • UEFA Konferencijska Liga 2026./2027.
    evo golčine — Mi smo uz tebe

    Kakva golčina? Krumpir.
  • UEFA Konferencijska Liga 2026./2027.
    Da, čini mi se da su malo i iznenadili Čehe takvim nastupom. Samo me strah Varaždinskih stopera, najslabiji su dio ekipe.
  • UEFA Konferencijska Liga 2026./2027.
    Šteta za šansu Mamića, sad je opet za Tavaresa bila dobra situacija.
  • Bivši Igrači & Treneri
    Može on biti ovakav ili onakav, ali nije nikad sakrivao da je Dinamovac ili to umanjivao po potrebi, zato ga baš cijenim — Jos-Optimus

    Sopa je OK lik, igrao sam par puta protiv njega u veteranskoj ligi, malo i popričao onako usput. Sasvim normalan lik, a i to što kažeš, veliki Dinamovac. Na njegovu žalost mislim da nije dovoljno dobar da jednog dana bude trener prve ekipe Dinama, nije više baš ni tako mlad.
  • Bivši Igrači & Treneri
    Oni nemaju više nikakav presing, osigurali su najmanje KL. Na nama je da uđemo u utakmicu puno agresivnije nego protiv Thuna i riješiti ćemo sve u utorak. Ako uđemo kilavo i sporo moglo bi biti muke.
  • 1. kolo SHNL: Dinamo - Slaven Belupo, petak 31.7. u 20h, stadion Maksimir
    Mora biti rotiranja obzirom da su neki igrali 120 minuta i jako se potrošili. Najveći je problem što za Mišića nemamo zamjenu, jedino da Sergi ili Gale ulete na tu poziciju. Luka i Lukas će krenuti od početka i Topić vjerojatno.
    Golmana ne bih komentirao.
  • Modri Šank - Ajd na Pivicu
    ali kak se je ova riječ ulovila među ljudima, nije mi jasno? — Sajla

    Kojim ljudima? To je pitanje.
  • UEFA Liga Prvaka 2026./2027.
    Kakvi luzeri ovi Poljaci, 4:1 prokockaju doma. I Universitatea izjednačila protiv Levskog.
  • 1.HNL 2026./2027.
    Ne znam kako oni misle doći u Varaždin i navijati vani ispred stadiona ako im policija ne dozvoli okupljanje? A sumnjam da hoće.
  • UEFA Liga Prvaka 2026./2027.
    Gledao sam samo zadnjih pola sata. Ništa taj Žalgiris nije odigrao, ekipa puno slabija od Thuna. Ponavljam se, ali sve se nas pita, moramo odlučno krenuti od prve minute i osigurati prolaz već u prvoj utakmici doma.
  • UEFA Liga Prvaka 2026./2027.
    Welcome Sopa, ako bude pravi pristup s naše strane, ne bi smjelo biti problema. Samo maksimalno ozbiljno ih shvatiti.
  • UCL - 2. pretkolo - Dinamo Zagreb vs. Thun - 28.07.2026. - 20:00h - Stadion Maksimir - Zagreb
    ↪lukaoj
    Dobro, što je po tebi onda trebao napraviti?
  • Transferi - rasprave
    Ne znam koliko je realan Nejašmić, samo bih rekao da kad sam ga prvi put gledao, oduševio me. Poslije je imao nekih problema koji nisu vezani uz teren, pa se dosta seljakao. Odlično igra u Nizozemskoj, ali sumnjam da bi nam bio dostupan. Vjerujem da naši traže šesticu negdje gdje niti ne očekujemo.
Home » Mr Anderson
More Comments

Mr Anderson

Start FollowingSend a Message
  • About
  • Comments
  • Discussions
  • Uploads
  • Facebook - Instagram - YouTube
  • Pravila & Uvjeti Korištenja
  • Useful hints and tips
  • Sign In
  • Created with PlushForums
  • © 2026 ZonaDinamo