Hrvatska nogometna reprezentacija Inače što se Dalića tiče, mene najviše kod njega smeta licemjerje i dvoličnost. Uspjehe mu nitko ne može uzeti, ali on samo ističe dobro, a loše rezultate gura pod tepih. Osvojio je 2 medalje, uz dosta sreće, pogotovo Katar, ali je osvojio, nitko ne spori. Sad ga već smeta i kad mu netko kaže da smo u Katru imali puno sreće i visili ko lusteri protiv Belgije, skoro išli doma nakon prvog kruga. Liga nacija mu je bilo nebitno natjecanje dok su nas bušili, kad smo došli do finala odjednom je postalo važno. Pa to licemjerje kod pozivanja igrača, različita mjerila. I na kraju ono finale u Rusiji kad on izjavi da kako je mogao ne staviti Subašića nakon svega što je obranio. Svjesno je stavio ozlijeđenog golmana u najvažnijoj utakmici u povijesti. I pun kurac mi je tog njegovog pozivanja na domoljublje, obitelj i Boga kad on sam ne živi te vrijednosti kako priča.
Zbog toga serem se na njega ko osobu, jedva čekam da ode.