• 1.HNL 2026./2027.
    Pošto pratim Liverpool, sjećam se dobro Oja, baš je bio talent, predviđala mu se dobra karijera. Nisam znao da je u Mariboru, da je toliko propao. On bi se u Split došao zajebavati, more, sunce, partijanje.
  • 1.HNL 2026./2027.
    Ne vjerujem da bi Kek pristao doći, a da mu ovaj rasproda pol ekipe. Prodati će Fruka i to je to.
  • Hrvatska nogometna reprezentacija
    Dobiti ćemo Panamu i uz nekakav iks protiv Gane možemo proći grupu.
  • Hrvatska nogometna reprezentacija
    Fruku se vidi na faci da je presretan kaj nije dobio ni minutu u dvije pripremne utakmice.
  • Hrvatska nogometna reprezentacija
    Kako je iritantan ovaj komentator, nadam se da ga nikad više neću slušati.
  • Hrvatska nogometna reprezentacija
    Mene više muči kaj u 180 minuta napadači nisu gola zabili.
  • Hrvatska nogometna reprezentacija
    Nemojte jebat, netočna lopta Baturine, ka je tako teško priznati?
  • Hrvatska nogometna reprezentacija
    Meni je Čerin dobar. Jeli nam je još zanimljiv?
    Sad vidim da mu je ugovor još 2 godine, šteta.
  • Hrvatska nogometna reprezentacija
    Biti će bolje protiv Engleza. Uspavati ćemo ih našim tempom.
  • KK Cibona
    Srećom nije bilo presudno. Da je tijesno, protivnik samo na njemu radi faulove i ti si zgorio.
  • KK Cibona
    Jeli pogodio Lončar koje slobodno bacanje?
  • KK Cibona
    Cibona ima slobodna bacanja 8/19, dobro smo i dobili to.
  • KK Cibona
    Dobro je, dovela je Cibona seriju do 5. Šteta što je u Zadru, male su šanse, ali treba se boriti do kraja pa što Bog da.
  • Hrvatska nogometna reprezentacija
    Inače što se Dalića tiče, mene najviše kod njega smeta licemjerje i dvoličnost. Uspjehe mu nitko ne može uzeti, ali on samo ističe dobro, a loše rezultate gura pod tepih. Osvojio je 2 medalje, uz dosta sreće, pogotovo Katar, ali je osvojio, nitko ne spori. Sad ga već smeta i kad mu netko kaže da smo u Katru imali puno sreće i visili ko lusteri protiv Belgije, skoro išli doma nakon prvog kruga. Liga nacija mu je bilo nebitno natjecanje dok su nas bušili, kad smo došli do finala odjednom je postalo važno. Pa to licemjerje kod pozivanja igrača, različita mjerila. I na kraju ono finale u Rusiji kad on izjavi da kako je mogao ne staviti Subašića nakon svega što je obranio. Svjesno je stavio ozlijeđenog golmana u najvažnijoj utakmici u povijesti. I pun kurac mi je tog njegovog pozivanja na domoljublje, obitelj i Boga kad on sam ne živi te vrijednosti kako priča.
    Zbog toga serem se na njega ko osobu, jedva čekam da ode.
  • Hrvatska nogometna reprezentacija
    Meni je puno bolje djelovao par Šutalo - Ćaleta-Car. Ne znam zašto je razbio sad taj tandem.