ZonaDinamo

  • Forum
  • Blog
  • Members
  • Kontakt

  • Što je Dinamo i tko smo "mi", Dinamovi navijači?
    ↪deda

    Što bi gasili nešto, što ide dosta dobro?

    Mogu po sebi reć, da sam postao podosta pametniji zbog foruma, neg opć. ovako.

    Jer me sami ljudi(velikom većinom mederatori Zone) upućuju na pravi put, i kako zapravo sagledat stvari koje ukružuju Dinamo(klub za koji svi ovdje navijamo). I da nije u životu sve onako kako mislim da jest.

    Ovdje se najčešće dosta dobra razmišljanja djele, ima nas standardnih lupatora kao ja i @Majki-Papi2111, ali vjerujem da i sam forum ne bi bio toliko zanimljivo mjesto na internetu, da nema nekoga poput nas. :lol:

    Što se mene tiče kao i velike većine,ne, ne treba gasiti.
  • UCL - 2.pretkolo - CFR Cluj vs Dinamo Zagreb - 26.08.2020. - 20:00h - Cluj - Dr.Constantin Radulescu
    mozda — Infinity

    Možda :lol:
  • UCL - 2.pretkolo - CFR Cluj vs Dinamo Zagreb - 26.08.2020. - 20:00h - Cluj - Dr.Constantin Radulescu
    Uff, ohladio sam se jedva.. pa da napisem poneku riječ.

    Ne znam za vas koji pratite nogomet izvan granica RH, i malo detaljnij, ali onaj način izvođenja penala Ademia me podsjeća na Brunu Fernandesa. :grin:

    Gvardiol kao da ima 10 godina više kako hladan penal.
    A Gojak osim što je bio djelom tragičar protiv Benfice, mogao je i tragičar protiv Cluja. Jebo sam mu sve pp spisku kad mu je obrani penal.

    Ekipa i sa igračem manje nije se bojala krenut naprijed,napast Cluja, i na kraju dali smo jedan gol.
    Bravo momci.
    Treneru neću ni riječi, taj ne zaslužuje da se bilo šta piše o njemu osim pljuvanja.

    Livi je priča ispričana priča mnogo puta, njemu bih dao najveći uguvor u klubu trenutno(jedno ako ga nema).

    Ostali više manje dobri, Teophile crveni, ne bih rekao da je za crveni ono..

    Idemo dalje, dajte nam "imenjaka".
  • Ostali Sportovi
    Glupav mi je taj način politike Amerike i tih crnih amerikanac(afrikanaca).Jordan Blake, čovjek koji je upucan u leđa 3 puta, je bio čovjek koji je bio pod dejstvom opijuma, više puta je seksualno uznemiravao maloljetnicu, i onda kad su ga prijavili policiji prijetio je nožem kojeg nije htio ostavit, nego bježi u auto.

    I onda ga policija upuca da ga onesposobi i čovjek je i dalje živ samo eto postoji šansa da mu noge ostanu nepokretne. I onda se cijela amerika pod vodstvom Biddena se pobuni radi toga. Kao da su uradili ne znam ti što...pa u njihovim gettoima ili kako već po Chicago New Yorku , La, se ubijaju i nikom ništa, ali eto čim je policajac zapucao problemi... isto kao i sa Floydom koji je bio nadrogiran i koji je sam sebi zakomplicirao život a ne policajci.

    Druga stvar je što se protiv te politike i ne može baš, glavni komentator nacionalnih tekmi Sacramenta Kingsa je dobio otkaz jer je tijekom utakmice odgovorio "all lives matter".

    Kao što kolega @Bosna86 kaže, igrač Montrez Harrell je rasistički vrijeđao Luku Dončića, i liga nit je pokrenula postupak niti daj se Bože. Zamislite da je obratna situacija bila, pa vjeroštovatelji Martina Luthera Kinga bi ga prokreli do kraja života.

    Silver da je pametan i kao vlasnici franšiza igrače koje bi zbog ovakvih gluposti bojkotovali trebali bi udarat po džepu. Ili ako ekipa neće igrat, izbaciš je iz playoffa, prvo počevši sa Torontom(zamisli apsurda, kanadska ekipa koja se bori za prava amerikanaca haha) i Milwaukkem koji su to započeli, prvo njih pa onda sve druge koji naprave "pobunu" ako im se ne sviđa deri po džepu, pa možda idući put razmisle, da bi bilo pametnije "igraj i šuti".
  • UCL - 2.pretkolo - CFR Cluj vs Dinamo Zagreb - 26.08.2020. - 20:00h - Cluj - Dr.Constantin Radulescu
    Pobjedaaaaaa
  • Kladionica
    ↪Mali dioničar
    ja cu tipovat, ti kolegw udaraj kontre, baš te ide :joke: :blush: :rofl:
  • UCL - 2.pretkolo - CFR Cluj vs Dinamo Zagreb - 26.08.2020. - 20:00h - Cluj - Dr.Constantin Radulescu
    Toooooo Liviii
  • UCL - 2.pretkolo - CFR Cluj vs Dinamo Zagreb - 26.08.2020. - 20:00h - Cluj - Dr.Constantin Radulescu
    A boktee vidio...
  • UCL - 2.pretkolo - CFR Cluj vs Dinamo Zagreb - 26.08.2020. - 20:00h - Cluj - Dr.Constantin Radulescu
    Oboje rade za minimalac da imaju mirovinsko i zdravstveno :grimace: — Crusades1986

    :rofl: :rofl: :rofl:
  • Transferi - rasprave
    Nisu bila četvorica u zadnjoj liniji. — xavier

    E pa to. To i kažen u teoriji je ovak vizuala, u praksi pak drukčije malo.
  • UCL - 2.pretkolo - CFR Cluj vs Dinamo Zagreb - 26.08.2020. - 20:00h - Cluj - Dr.Constantin Radulescu
    I kad ga maknu sa pozicije sportskog direktora uvijek može biti savjetnik kluba — Crusades1986

    Ne, to mu je ipak brat, zar misliš da bi stariji popustio mlađem? :rofl: :joke: :rofl:
  • Transferi - rasprave
    14p7uhk00i596z58.jpg
    Ma da to je u teoriji ovako bilo, u praksi drukčije.
  • Transferi - rasprave
    ↪marcio amoroso
    ↪xavier


    Vizualni prikaz je pokazao 4-3-3 formaciju
  • UEFA Liga prvaka 2020/2021
    ↪Dudu
    da,da :up:
  • UEFA Liga prvaka 2020/2021
    Mersinaj, Cokaj, Kovacic i Karacic — Dudu

    Mislim da je netko negdje spomenuo da su oni navodno još u izolaciji, bez obzira na negativne testove. Sad, tko će ih znat..
Home » Navijač Dinama
More Comments

Navijač Dinama

Start FollowingSend a Message
  • About
  • Comments
  • Discussions
  • Uploads
  • Facebook - Instagram - YouTube
  • Pravila & Uvjeti Korištenja
  • Useful hints and tips
  • Sign In
  • Created with PlushForums
  • © 2026 ZonaDinamo