slažem se sa ovim da je panj u nekom općenitom smislu. Ali, čovjek je nakon Livaje i Biuka, bio najbolji pojedinac drugi dio sezone. Zadnje tekme, pogotov je odigrao na visokom nivou. cak vise od svojih mogućnosti, vjerovatno ga je zato Parma ga "naškiljila".