• Hrvatska nogometna reprezentacija
    Rebic budala.. ima srece pa mu turcin nije dao žuti
  • Hrvatska nogometna reprezentacija
    Dražen Ladiću ti si?
  • Hrvatska nogometna reprezentacija
    Na Sofi piše da Gaya pocinje, a Alba na klupu. Zanimljivo otkud mu Olmo nije u prvoj.
  • Hrvatska nogometna reprezentacija
    Sarabia, Torres - Moratabbbjura

    Koliko su se namašali Sarabia i Morata i kakvi su kriminalci večeras ce nazalost izgledat ko Messi i Suarez...
  • EURO 2020
    Česi peglaju ove supportere one bolesne LGBT gluposti. :strong:
  • Transferi - rasprave
    igrači se tesko nakon visemjesecnih ozljeda vracaju u staru formu, ne samo u nogometu, sportu opcenito.
  • Transferi - rasprave
    ali se moraš složit da se srozao jakoOlmic

    Nakon visemjesecne ozljede, cak izgleda ok.
  • Modri Šank - Ajd na Pivicu
    Švicarska - bujiceEduardo

    I kod njih se prikazuje ta emisija? :wink: :razz:
  • Hrvatska nogometna reprezentacija
    i da nakon onako odlične utakmice onog tria modrica, kovacica i brozovica opet izbaci jednog ??? Nema teorije.
  • Ostali Sportovi
    Sunsi Clippersi, kakve odbrane i ponovno tijesni završetak, 3-1 za Phoenix.
  • Hrvatska nogometna reprezentacija
    Ma daj Orsica, sad ili nikad jbm..

    Ako ne on, onda romb svih rombova sa Kramaricem i Petkom u napadu a iza Vlasica..


    Al kakve smo srece i poznavajuci Dalića.. Rebić ide na krilo.
  • EURO 2020
    Talijani talijanski..
  • Hrvatska nogometna reprezentacija
    Utakmicu osmine finala Europskog prvenstva 2020 između Hrvatske i Španjolske koja se igra u ponedjeljak, 28. lipnja u Kopenhagenu sudit će turski sudac Cuneyt Cakir.
  • Modri Šank - Ajd na Pivicu
    a jbg.. valjda su Merkelica i drugi shvatili do sada što su i tko su ti ne kršćanski azilanti( afganistanci,somalijici, pakistanci) u biti malte ne, ARAPI...

    Šteta je napravljana, u njemačku i ostatak kršćanske europe je primljeno, samo dragi Bog zna koliko toga svjetskog otpada, kojim vladaju razno razni tajkuni, globalisti predvođenim u prvom redu onim čmaronjom Gateskm, pa onda onim cionistom Sorošem... zadojeni pogrešnom ideologijom pogrešne vjere i načela( ni jedna prava vjera ne poziva na ubijanje, osim ocito tih koji (ne)vjeruju u gluposti idelogije kojom se poziva na ubijanje)... a sa kakvim ciljem... samo da opustoše onog tko je druge vjere i narodnosti( u prvom redu kršćane katolike) i da se razmnože po kršćanskim zemljama.

    Nadam se da će u njemačkoj AFD biti među vodeći strankama i da će oni biti ti koji će vladat državom... sve osim njih su prdekandžije koji će služit jebeom Briselu i oponašat funkcije kako mu se naredi kao i onaj naš "pionir maleni".