ZonaDinamo

  • Forum
  • Blog
  • Members
  • Kontakt

  • EURO 2020
    Zašto bi oni išli u finale? — Majki2111

    Zato što u odbrani rijetko pogriješe, Pickford je uz Sommera pa i Unai Simona(ako zanemarimo grešku protiv Hrvatske) najbolji golman prvenstva dakako. A u napadu odrade kako treba, odnosno koliko je dovoljno. još gola nisu primili, a u polufinalu su.

    Na oko, jedan od lošiji nogometa vezan za samu igru, ali dosta produktivan. Kane-u je bilo bitno da radi samopouzdanja dadne taj jedan gol, i pročepio je i sad je vrijeme da završnicu razvali. Uz to polufinale i finale na Wembleyu, dozvoljeno još više gledatelja, njima još bolje pred gledateljima.

    Nadam se Italiji, iskreno da će osvojit.
  • Ostali Sportovi
    Bucks- Suns finale. Ako Giannis bude igro, pokusat cu sa predikcijom Bucks u 6.
  • EURO 2020
    Spinazzola tetivu pokidao... šteta, baš je odličan bio.

    Inače 32. uzastopna utakmica Italije bez poraza!

    - 27 pobjeda
    - 5 remija

    Bez poraza su od 2018. godine
  • EURO 2020
    Bravo Azzuri. Kakva igra cijeli turnir. :fire:
  • EURO 2020
    E lukaku lukaku
  • EURO 2020
    Penal... :meh:
  • EURO 2020
    Sad će svicarska ko hrvatska na sp, dvije lutrije i onda dobit u polufinalu prvog favorita turnir( pretpostavka da ce biti belgija) :grin:
  • Nogometni Stadioni
    o76aljmupa4e8n2i.jpg
    Novi stadion Pogona( u izgradnji).
  • EURO 2020
    nl1q97z0nc8q2g9z.jpg
  • Bivši Igrači & Treneri
    posudbu mogao u Hrvatsku. — marcio amoroso

    Kod nas? :monkey: :monkey: :roll:
  • UCL - 1.pretkolo - Dinamo Zagreb vs Valur - 07.07.2021. - 19:00h - Stadion Maksimir - Zagreb
    ↪deda
    znači vratili smo se i prognozama brojke na stadionu :grin: .
  • Kutak za glazbeni trenutak / glazbeni intermezzo
    ↪Dudu
    ↪Bosna86
    danas se mahom u MO izlazi u "Daleku Obalu". Al kako je @Dudu rekao, trap, turbo folk i narodnjaci... jbg
  • Posljedice Corona virusa na Dinamo i na nogomet općenito?
    ↪NORTE
    mislim da se bih nogomet općenito igra bez ikakvih restrikcija(za sada). Kad je bila kval. utakmica za mjesto u 1.ligi Federacije, Gradina iz Srebrenika je imala pun stadion protiv Jelaha(ako se ne varam), i to se čak naguralo još dobar dio ljudi.
  • Zanimljivosti & Aktualnosti iz Svijeta Nogometa
    Ramos novi igrač PSG.
  • Hrvatska nogometna reprezentacija
    ↪Crusades1986
    slažem se. Ja ocekujem njega i Gvardiola na Sp da budu stoperski tandem.
Home » Navijač Dinama
More Comments

Navijač Dinama

Start FollowingSend a Message
  • About
  • Comments
  • Discussions
  • Uploads
  • Facebook - Instagram - YouTube
  • Pravila & Uvjeti Korištenja
  • Useful hints and tips
  • Sign In
  • Created with PlushForums
  • © 2026 ZonaDinamo