Glavni razlog slabe posjete Vidim i nekoliko stranica uzima tu tablicu i govori/piše o posjeti, čak je i
Gol.hr se dotakao Zone. Neka neka, što popularniji to bolji.
:up: valjda će ovi iz kluba pročitat neku preporuku, kritiku i nešto, da im pomogne u radu, jer ovdje na ZD ima stvarno dobrih stvari, koji nisu realizirani.