Šta je svirano uopće kod poništenog gola Lisice? Zaleđe Belje ili? Jer obzirom na ponovljeni snimak mi je to čista situacija(po pokošenom je Igrač istre bio u ovom drugom djelu nogom, a Beljo iza njega).
Mudražija opet na klupi. Kaj ga zločesti jugoudbaški možemovac iz Bobanove drage i na Cipru šikanira i brani mu da igra preko trenera Idaikeza, znal se kaj?