ZonaDinamo

  • Forum
  • Blog
  • Members
  • Kontakt

  • Prijateljske - Pripremne Utakmice
    Meni je to čak bilo i fora, da komentator kaže KAJ :clap:
  • Transferi - rasprave
    Mi se ovdje stalno vrtimo oko istih imena za napadača, nadam se da barem u klubu u bilježnicama imaju više izbora od Miereza i Belje, plus Španjolac Azon
    Koji god da dođe, mora zabit više od 11 golova da možemo reć na kraju, vrijedio je :grin:
  • Transferi - rasprave
    Piše da je Augsburg zainteresiran za Matanovića (8mil€). Možda nam je DDB blizu :sweat:
  • Bivši Igrači & Treneri
    Alaves ima suradnju s Istrom kaj ne? Na zimu posudba u Istru :sweat:
  • Transferi - rasprave
    To Bernaeur izrazio želju za rođendan u ST.Etiennu: "Dovedite mi Cordobu iz Dinama za rođendan.."
    i puf, odjednom ponuda za Cordobu :sweat:
  • Prijateljske - Pripremne Utakmice
    Vidil sam da su busevi od Šahtara tamo kod Brda na Kranju. Čudno da s njima opet ne igramo prijateljsku..
  • Prijateljske - Pripremne Utakmice
    ↪mosad
    ipak je zdravije to da, kad vidim tko danas zabija i kad vidim asistenciju Varele :up:
  • Prijateljske - Pripremne Utakmice
    Nisam ljut na igrače, trenera, taktiku, trku... ali odlučio sam ne gledat pripremne tekme i čekam prvenstvo. Najbolje za moje zdravlje.
  • DRES Dinama - nekada, sada i ubuduće
    Ako budemo pobjeđivali - super mi budu dresovi :)
    Ako ne... ne sviđaju mi se i gotovo
  • Transferi - rasprave
    nikakav Ivanušec, ni Brekalo... ajmo dalje, koje su još opcije?
  • dZG - Marketing & Društvene Mreže
    A dobro, 2009. je bila puštena slovačka himna na tekmi Belgija - Slovenija... :sweat:

    Budu to u klubu riješili bez brige..
  • dZG - Članstvo & Godišnje ulaznice
    Nekad se pitam zakaj pjevamo na tribini "za Dinamo dao bi sve.." :sweat:
  • Moris Valinčić #25
    Oba ta desna beka mogu igrat i lijevog beka, tako da nam je sada pozicija lijevog beka pokrivena s 4 igrača.
    Ali nadajmo da do toga ne dođe, RPG i MV samo desno!
  • Novi "Stadion Zagreb" (Kranjčevićeva ul.)
    Dobro kaj se nisu i arheolozi umješali, onda bi to dodatno potrajalo :sweat:
  • Transferi - rasprave
    neki dan smo proslavili 6000. stranicu, još uvijek smo na temi Kanga
Home » ShanKu
More Comments

ShanKu

Start FollowingSend a Message
  • About
  • Comments
  • Discussions
  • Uploads
  • Facebook - Instagram - YouTube
  • Pravila & Uvjeti Korištenja
  • Useful hints and tips
  • Sign In
  • Created with PlushForums
  • © 2026 ZonaDinamo