• Dinamo Zagreb 2025./2026. - O svemu pomalo
    I Ademi i Petković su igračke legende ovog kluba i kao navijači i kao klub se moramo tako ponašati prema njima.
    Rile je isto bio važan kotačić ovih godina.
    Imaju svojih mana, ni meni se ne sviđa da na kraju odlaze zbog financija, ali ako nećemo štititi svoje ljude i okretat ćemo im leđa svaki put kad nam se nešto ne svidi oko njih onda ne možemo očekivati niti ništa više s njihove strane.

    Stojim uz tebe i kada ti ne ide, i kada je teško s tobom sam ja...

    Hvala im na svemu i ne zbogom već doviđenja.
  • Transferi - rasprave
    PSG :grin:

    ma vjerujem da ima, ali ne pratim toliko izvan HNLa, možda PSG, Leverkusen, Napoli ove sezone isto je dosta mijenjao koliko sam upratio...
  • Transferi - rasprave
    Screenshot-20250616-092953-Word.jpg
    Screenshot-20250616-093219-Word.jpg
    Screenshot-20250616-093234-Word.jpg

    Evo malo isječaka iz Sportskih u vezi Dinama i brace Ljubicic.

    Dejane dobrodošao, a i Robert bi mogao nazad uskoro :cool:
  • Transferi - rasprave
    Malo sam proguglao i našao jednu analizu dok je imao 23 godine i bio u Romi.

    https://breakingthelines.com/player-analysis/gonzalo-villar-as-romas-professor-oozing-class/?utm_source=perplexity

    Dosta je opširna pa za one koji bi samo natuknice ukratko:
    Defenzivno nije božanski iako je bolji nego ofenzivno, ali zapravo je najjači u zadržavanju lopte i otvaranju igre na bok što bi krila onda trebala koristiti.
    Koliko je i je li od tada napredovao ne znam, ali vjerujem da ce biti dobra akvizicija.

    Nadimak mu je bio profesor, vuče na Modrića :wink:
  • 1.HNL 2025./2026.
    Ljudi kamatare svoj klub doslovno.
  • Transferi - rasprave

    Da, taj Selahi je meni sasvim dobar igrač koliko sam ga gledao, a vjerujem da je i statistički dobar.
    Ako je normalan u glavi, dobar bi bio izbor, mlad je i gladan što bi se uklopilo u novi Dinamo.
  • Transferi - rasprave
    Za 18.lipnja je najavljen početak priprema.
  • Transferi - rasprave
    napisao sam prije dolaska... mozda bi i Erlic bio zahvalniji kasnije Dinamu na svemu pa radio takve stvari.
  • Transferi - rasprave
    Ne bih rekao da je Bati hajdukovac.Dudu 9

    Ne bih u offtopic previše, samo ću reći da mu je otac igrao za Hajduk, kao i on što je igrao za Split i Hajduk i Splićanin je... sigurno nije Dinamovac bio prije dolaska.
  • Transferi - rasprave
    pa i Moro, Baturina, Cop su hajdukovci...
  • Transferi - rasprave
    Ako netko sumnja kakav je Erlić dobar karakter preporučujem mu da pogleda ovu epizodu. Meni je od tad drag, a i kasnije je bilo slučajeva gdje je pokazao profesionalizam
    Martin Erlić kod Knjaza
  • Bivši Igrači & Treneri
    Screenshot-20250615-102740-Word.jpg

    Piše u tekstu da Turci nude 1.6, a Alaves 1.4 milijuna godišnje.

    Nije čudno s obzirom na statistiku, godine i da je slobodan igrač.
  • Dinamo Zagreb 2025./2026. - O svemu pomalo
    Germanijak: Boban je razočaran što Modrić neće u Dinamo. Sad dovodi njegovog trenera!?


    • Naravno da je Boban, kažu nam oni, koji su s njim često, razočaran takvim epilogom i Modrićevom odlukom, doista je vjerovao da bi mogao Luku dovesti u Dinamo i oko njega graditi priču o novoj momčadi i rekonstrukciji Modrih.


    • Naime, kako doznajemo, u Dinamu bi od ljeta trebao raditi prof. Vlatko Vučetić, uglasni Kineziolog i kondicijski trener, čovjek koji s Modrićem, ali i ne samo s njim, radi svakodnevno na fizičkoj pripremi.


    • Ne znamo hoće li prof.Vučetić biti u Dinamu za stalno, ili kao vanjski suradnik, kao svojevrsni savjetnik, ali Boban ga želi uključiti u rad Škole i kao koordinatora za kondicijsku pripremu. Kažemo, pogotovo s naglaskom na Školu! Tu Boban vidi najviše prostora za pomake, za napredak.
  • Stadion Maksimir
    Glupa tovarska fora, stoji već par dana tako.
    Predložio sam sad izmjenu i poslao povratnu informaciju da je krivi naziv pa će valjda netko iz Googlea reagirat.

    Jebeni su kompleksi kad se ovako ekipa tješi da im klub nekaj vrijedi pa svojataju tuđe ko četnici.
  • Transferi - rasprave
    Evo Belje i u Plavom salonu

    Tx97C7Xt
    https://ibb.co/Tx97C7Xt