ZonaDinamo

  • Forum
  • Blog
  • Members
  • Kontakt

  • Suđenje i suci
    Naravno da u sažetku utakmice nema ni traga o potencijalnom penalu na Vidoviću u 2. minuti, ali ima navlačenja Fruka...kakvi prozirni pokušaji stvaranja slike o krađi i pravoj istini o 9 bodova u tri utakmice — San Lorenzo

    Ne bi bilo loše Klubu početi svoje sažetke izbacivat.
    Eto još jedne ideje za d+
  • Tribine
    https://hooligans.cz/2025/08/16/red-army-mostar-attacked-ultras-zrinjski-mostar-16-08-2025/


  • Hedonistički kutak
    Ja ju imam, ali ne preporučujem.
    Dođe ti na slično kao i pećnica, a navodno sve unutra ništa nije zdravo, trebaš prati stalno, zauzima dosta prostora, pomfri npr u sredini ostane gnjecav.

    Radije koristi pećnicu i uštedi novce.
    Ili ti ja poklonim svoju besplatno pošto ne koristim.
  • HNL - 3. kolo - Rijeka vs. Dinamo Zagreb - 16.08.2025. - 21:00h, Stadion Rujevica
    Ako ćemo u derbijima biti pravi i imati bolji omjer, onda se može i dopustiti koji kiks u "manjim" tekmama, inače nikako.
    Baš zbog toga očekujem da smo naučili lekciju od prošle godine i da ne nećemo igrati pičkasto nego pobit se pa šta bude.
    Ako dobijemo imamo lufta, ako ne dobijemo ne smijemo drugdje nikad nigdje kiskat.
    Sve je na nama.
  • Shit of the day
    ↪bbb medimurje

    Mislim da je ovo namjerno da dobije malo pažnje, da joj smeta ne bi pustila publici da pjeva taj dio sama.
  • HNL - 3. kolo - Rijeka vs. Dinamo Zagreb - 16.08.2025. - 21:00h, Stadion Rujevica
    Screenshot-20250816-085925-Instagram.jpg
  • HNL - 3. kolo - Rijeka vs. Dinamo Zagreb - 16.08.2025. - 21:00h, Stadion Rujevica
    Naprijed plavi lavovi, bodre vas vaši Purgeri!
  • UEFA Konferencijska Liga 2025./2026.
    Ništa Albanac, želimo sažetke s Velom — prefontaine

    Nemam sažetke, al ovdje su golovi s Velom.
    Prije trećeg se muteao zbog drugog pa se taman odmuteao za treći hahahaha

    https://www.tportal.hr/sport/clanak/pogledajte-kako-je-ispao-hajduk-golcina-pa-neshvatljiva-pogreska-obrane-20250815
  • Zona Dinamo Predictor || Rijeka - Dinamo (HNL 25/26, 3.kolo)
    Rijeka - Dinamo 0:2, Ljubičić
  • Europski koeficijent
    ↪periklo
    dajte više shvatite da potovi nemaju smisla jer se igraju 2 utakmice sa svakim potom otkad je sustav s 8 kola u grupi.
  • UEFA Konferencijska Liga 2025./2026.
    ↪CastAway1986

    Ali većinom zasluženo. Nabijali su nas i Istra, Slaven...

    Zato sam nekako uvjeren da neće biti kao prošle sezone i da ova momčad nikako ne može biti loša kao prošlogodišnja, a Rijeci i highdugu realno jest jer Pajaziti umjesto Raquel i onaj šipac neki od 19 godina umjesto Uremovića nisu pojačanja, a po meni niti Ivušić kraj vrlo dobrog Silića koji je iznio kraj sezone.
    Rijeka će sad u rasprodaju kad ima sigurnu Europu i neće sigurno jači biti, mogu biti samo na istoj razini, a to je da drhtiš u dvije tekme protiv Shelbournea koji je 5. momčad Irske, siguran sam da smo mi bolji od toga.

    Znam da će neki sada pisati da smo tako govorili i prošle sezone, ali ja nisam. Okej, nisam bio aktivan na Zoni jer sam bio aktivniji na tribini, sada su se karte promiješale, ali meni je od prve tekme s Istrom bilo jasno da je Mmaee taraba kad ga je Lawal onak ostavio na centru ko malo dijete u šprintu, još je jednom nakon toga ispao, a mi smo se prvih 10 min branili grčevito, nakon toga ona naša igra do golmana koji nabije naprijed, ali nekom srećom smo dobili 4:0 ako se dobro sjećam. Poslije Bayerna i odlaska Jakira naš pad je krenuo i resetirani dolaskom Zvone Bobana siguran sam da se nikad više onakva bolikurčina i penzionerski nogomet neće dogoditi i da ne možemo biti lošiji nego prošle godine.
  • UEFA Konferencijska Liga 2025./2026.
    309e8fc0ccde4a20dad0.jpg
  • UEFA Konferencijska Liga 2025./2026.
    ↪Zg123
    totalno izgubljen.

    Sad pusti prednost i ne vrati nakon sekunde...

    A ovaj sto ga je Karacic polomio izlazi u 40., ne moze igrat dalje.
  • UEFA Konferencijska Liga 2025./2026.
    Ovo je cisti crveni trebao Karacic dobit. Covjek nije ni faul sudio...

    Ne znam zasto VAR nije reagirao...
  • 1.HNL 2025./2026.
    Mogao bih napravit account na tom glupom forumu samo da zalijepim statistiku i dobijem ban, treba ih malo zaspamat, jebo ih onaj Bernard Jurišić glavati.
Home » Kumerle
More Comments

Kumerle

Start FollowingSend a Message
  • About
  • Comments
  • Discussions
  • Uploads
  • Facebook - Instagram - YouTube
  • Pravila & Uvjeti Korištenja
  • Useful hints and tips
  • Sign In
  • Created with PlushForums
  • © 2025 ZonaDinamo