• Dinamo Zagreb 2019/2020. - O svemu pomalo
    Slazem se. Kad bi se napravio moderan kamp i jos terena za mlade kategorije, ljudi bi vidjeli da klub ima neki plan. Da napreduje, onda ne bi kmecali ni za cijenu karata za europske utakmice kad bi znali da ce klub te novce ulozit u daljnju infrastrukturu. Samo nek se pokrenu, bilo gradnje kampa ili stadiona. Moraju ljudima pokazat da sve ti uspjesi u Europi i zaradeni novci imaju nekog smisla. A ne da nakon svega ostanes i bez stadiona i sa 200 mil. u dugu. Tko bi pratio takav klub koji sam sebi puca u nogu.
  • Europski koeficijent
    Prolazak medu 16 najboljih Lp donosi dodatnih 5 bodova. To bi bio ogroman ulov ako bi se tamo plasirali
  • Stadion Maksimir
    Ma ne treba prosvjed. Nek se samo nakon tog sastanka izide sa rjesenjem. Ako grad hoce pravit stadion i ima love, ok onda nek krene sa rjesavanjem papira i rusenjm Maksimira. Ako grad nece pravit onda nek prebaci vlasnistvo na Dinamo pa nek Dinamo sam krene u proces izgradnje novog Maksimira. Jer brate sad ne mogu lagat da nemaju love. Zaradilo se od Europe s tim da mozes doci jos love ako se prode skupina tu su jos transferi Olma i jos mozda Orsica ili Petkovica, tako da para za stadion kao sto je u u Becu ili cak neki bolji
  • UCL - Skupina C ; Manchester City - Shakhtar Donetsk - Dinamo Zagreb - Atalanta
    Sta sam ja sve rekao preko ekrana Stojanovicu kada je poceo dijelit lopte Sahtarovim igracima. A tek onaj Dodo iz Sahtara, htio sam mu zube izbit kad je zabio. Jbg, emocije. A sto se tice Petkovica vjerovatno je mnoge iziritirao svojim izljevom ljubavi prema bjeguncu pa su se i tu neki razocarali pa cekaju jednu krivo dodanu loptu da ga popljuju
  • Stadion Maksimir
    Meni je dobro da se o temi stadiona prica da znamo kako sve stoji. I sad znamo da se sve ovo vrijeme nije nista pokrenulo. Grad pravit stadion nece to je jasno, a ne vjerujem ni da ce vlasnistvo nad stadionom vratit Dinamu.
  • UEFA Liga Prvaka 2019/2020
    Vuciceva prcija dobila petardu. Igraju nogomet iz 18. stoljeca. Da im ne bi onih smjesnih golova iz kornera protiv brace iz Grcke bili bi na 0 bodova
  • UCL - Skupina C ; Manchester City - Shakhtar Donetsk - Dinamo Zagreb - Atalanta
    Ako Atalanta mazne Citya na Etihadu bit ce ludnica u skupini
  • UCL - 3. kolo - Shakhtar Donetsk - Dinamo Zagreb, 22.10.2019.,18.55h - Stadion OSC Metalist, Kharkiv
    Opet Sahtar zabio drugi gol kao protiv Atalante. Igrac prima loptu i u tom primanju nekako golmana izbacuje iz ravnoteze i obilazi ga te zabija. Dosta su srece imali u obje utakmice
  • UCL - 3. kolo - Shakhtar Donetsk - Dinamo Zagreb, 22.10.2019.,18.55h - Stadion OSC Metalist, Kharkiv
    Bod je dobar. Mada ostaje dojam da se trebalo uzet sva 3. Stojanovic kreirao najvece opasnosti za Dinamov gol
  • UCL - 3. kolo - Shakhtar Donetsk - Dinamo Zagreb, 22.10.2019.,18.55h - Stadion OSC Metalist, Kharkiv
    Dinamo bolji, trebalo se i drugi zabit do poluvremena. A valjanje Ukrajinaca i kmecanje sucu je vec iritantno.
  • 1.HNL - 2019/2020
    Cirkus dosao opet malo i do Zagreba i Kranjceviceve. Nek se cim prije pokupe nazad odakle su i dosli i tamo nastave svoje okrsaje sa pojedincima iz kluba
  • Kmečimetar WAR - Zona Dinamo
    Tu i tamo obiđem kmeplus da vidim sta se pise. Clanci o Dinamu su redovno najpopularniji sto se tice komentara. Pojedinci vise komentiraju Dinamo nego svoj klubic. Uglavnom, naletim na clanak o Dinamovoj pobjedi protiv Gorice a onda bacim pogled na komentare. Amigo, kakvih sve bisera ima :lol: :lol: :lol: Svaki klub kojeg Dinamo pobjedi postaje automatski njegova filijala.Sad pola lige pusta Dinamu :lol: :lol: mhzo6j37mjj3pwkx.jpg
  • Hrvatska nogometna reprezentacija
    Dobro je da se ostalo u Rijeci. Ne mozes vozat ljude sam tak. A i kapetan Lukica se napokon oglasio i malo ostrije krenuo prema Hns-u. E da je te hrabrosti bilo malo ranije.
  • Hrvatska nogometna reprezentacija
    Super pobjeda danas. Petkovic odlican, Livakovic uglavnom bez posla. Al sta je s atmosferom? Da je takva bila u Zagrebu vec bi krenuli s sprdanjem o "zagrebackoj kazalisnoj publici", fore kako su Madari igrali "kod kuce". Sad citam kako su im krivi Hercegovci kojih je bilo masu i koji su kao razlog mlakoj atmosferi na poljudu. A istina je da di god igrao po Hrvatskoj atmosfera ce biti ista ako nema navijackih skupina, pogotovo na ovim velikim di dode masa ljudi koji nisu zainteresirani za navijanje