U zadnje dvije godine sam na nekoliko bliskih ljudi utjecao i objasnio im za kaj se mi to borimo i zašto trenutno stanje u klubu ne valja.
Promjene se neće dogoditi odjednom, nego svatko od nas kao navijač Dinama ima obvezu pojasniti “neutralnim” ili zalutalim navijačima kako stvari stoje i kakve bi zapravo trebale biti da bi jednog dana kad zajedništvo i mnoštvo budu potrebna, imali prave temelje i pravu snagu.
Bogu hvala da gradonačelnik Zagreba navija za Dinamo. Nedopustivo bi bilo da navija za bilo koji drugi klub, a budući da se nalazi na poziciji s koje itekako može dokazati i pokazati svoju ljubav prema Svetinji, za očekivat’ je da to i napravi.
Tek sam sad maloprije otvorio Jutarnji i saznao koja je to ekipa koja sjedi u Dinamovoj skupstini. Nemrem vjerovat da mi imamo takve sportske rezultate s obzirom na kvalifikacije strucnjaka koji vode ovaj klub.
Postoji li ikakvo logicno objasnjenje zasto je toliko tesko posvojiti dijete u Hrvatskoj? Obiteljski prijatelji su uspjesno posvojili dijete tek nakon tih spomenutih 5-6 godina pa me zanima zasto ikome u drzavnoj firmi odgovara zadrzavati toliko djece. Ima li itko ikakve financijske koristi od toga jer obicno to bude razlog svemu?
S obzirom na to da je vece cudo da Dinamo osvoji europski trofej neg kaj je to za reprezentaciju svjetski, mislim da bi doslo oko 150 tisuca ljudi.
Hrvati su opcenito ljudi koji vole trendove i biti “in”, a mislim da nis ne bi bilo vise “in” od pehara Lige prvaka kojeg bi jako puno ljudi doslo pozdravit.
nego, jel se samo meni čini ili po gradu apsolutno nitko ne čisti lišće? — db-izbjeglica
Nikad u zivotu nisam imao vise lisca koje mi pada s cipela po stanu il po autu. Mislio sam da je drvece ove godine malo jace potegnulo, al valjda nitko ne cisti kak spada.