• Dion Drena Beljo #9
    realno 3, ono ljevicom, glavom s par metri i ovo zadnje
  • Hrvatska nogometna reprezentacija
    Nisam siguran jel ide pod ovu temu ali mali Filip Pavic, treci najmladji debitant u povijesti Lige Prvaka, naravno igrac Bayerna, je odlucio nastupati za hrvatsku reprezentaciju u buducnosti

    Strasno pojacanje za buducnost, svaka cast svima koji su radili na ovome
  • 1.HNL - 34. kolo - Dinamo Zagreb - Hajduk - 09.05.2026. - 16.00h, Stadion Maksimir, Zagreb
    napisao sam gore, napisat cu opet

    Mene prvih par isto iznenadilo ali su me ovi kasnije bome digli, ponavljam dio tribine na kojem sam ja bio (sredina malo prema istoku i malo gore) je to dost ozbiljno diglo u trenucima kad je energija onak bar malo splasnula
    Jednostavno dize tenzije, dize energiju, naboj i sve kaj ide pod to
    Siguran sam da je deckima koji su bili blize to vjerojatno bilo nesto negativnije iskustvo ali ja iskreno evo dan i nesto nakon tekme kaj se tice toga imam samo pozitivan dojam
  • Europski koeficijent
    navijamo da prvenstva osvoje spomenuti klubovi koji imaju jaci koeficijent od klubova s kojima se bore za naslov (Ferenc od Gyora, Midtjiland od AGF-a i Paok/Oly od zutih kokosara iz atene)

    Ako ti klubovi sa slabijim koeficijentom osvoje naslov mozemo ih dobiti vec u 2 pretkolu (zbog slabijeg koeficijenta) dok ove spomenute mozemo dobiti ili u 4 pretkolu ili ni tad

    Sigurno smo nositelji u svim pretkolima tako da nam ti s jacim koef mogu doci mozda u cetvrtom dok nam ovi sa slabijim (Gyor i AGF) mogu doci vec od drugog pretkola jer ni tad nisu nositelji
  • 1.HNL - 34. kolo - Dinamo Zagreb - Hajduk - 09.05.2026. - 16.00h, Stadion Maksimir, Zagreb
    nisam bio na varazdinu ali sam bio na sjeveru jucer i cinjenica je da nije bilo tolko glasno tam pred kraj poluvremena, dojma sam da smo se nekak ispuhali nakon onak glasnog navijanja na pocetku (i prije pocetka)

    A ono kaj je jos realnije je da je ovo gorenje transa ,,spustilo" udarnu ekipu koja nekak najvise i dize atmosferu

    Sve u svemu kazem nisam bio na varazdinu al da je moglo jace u drugoj polovici prvog poluvremena, mislim da je moglo

    U globalu stvarno odlicno navijanje da me se ne shvati pogresno, uzivancija cista
  • 1.HNL - 34. kolo - Dinamo Zagreb - Hajduk - 09.05.2026. - 16.00h, Stadion Maksimir, Zagreb
    meni je logicno da ne kupujes kartu dok nisi barem 80-90% siguran da ides, bar ja to ne radim
  • 1.HNL - 34. kolo - Dinamo Zagreb - Hajduk - 09.05.2026. - 16.00h, Stadion Maksimir, Zagreb
    Plus nekoliko klinaca bar je dobilo traume, vidio sam im face, taman smo ih počeli vraćati na tribinuBoycie

    Mozda onda tim klincima ipak nije mjesto na sjeveru, posebno ne dok je derbi?
    Ja sam bio malo iza u sredini i mogu reci da je svaki topovski (osim onih pocetnih koji su realno sve iznenadili) brutalno digao navijanje u trenucima kad je ono bilo nesto slabije

    A da se jos malo vratim na te klince, mala digresija, fakat mi je zal da tribina (naravno sjeverna) bude rasprodana tjedan ili kolko prije a onda na tribini imamo klince ili starceke koji usrani od topovskih ne navijaju dobar dio ostatka tekme
    Dok s druge strane imas mlade decke od 20-30 godina koji tek par dana prije znaju da sigurno mogu na tekmu a tad je kasno jer je kazem tribina rasprodana
    I onda imas situaciju da se karte traze svugdje i stalno (imao si brdo primjera i tu na forumu) od upravo tih ja procjenjujem ,,mladjih decki" koji bi navijali pa barem vise od spomenutih gore

    Super mi je da se klince pomalo uvodi na sjever, necu govoriti s kolko godina to je na svakom roditelju sa odluci al realno derbi je derbi, ko roditelj koji ide na sjever i odlucis vodit dijete sa sobom moras biti svjestan velicine derbija i da bude realno najmanje jedno sranje

    I za kraj meni ti topovski apsolutno idu u dekor derbija, previse mi je da se stalno/svaku tekmu koriste ali dok je derbi, po meni skroz oke
  • 1.HNL - 34. kolo - Dinamo Zagreb - Hajduk - 09.05.2026. - 16.00h, Stadion Maksimir, Zagreb
    Ovo drugo mi je skroz oke i opravdano, ako se stvarno pokaze super sutra, tek ce onda imat smisla pitanja zasto juniori ne igraju cesce, pogotovo pitanja za njega ako stvarno bude vrlo dobar ili odlican

    Ovo prvo (ajmo reci hejtanje igraca) ne podrzavam ni inace a pogotovo ne prema juniorima
  • Mlađe Kategorije
    Pioniri igraju (ovo kaj sam vidio do sad) bas nadmocan nogomet, bravo za trenera i decke

    niko nestic, 2011 godiste osmi razred
    Odlican talent kazu ali je vrlo jasno kaj mu je problem dugorocno
  • dZG - Financijska Situacija Kluba
    pa ima smisla, mi uzimamo postotak od ukupne sume transfera, ako se ta suma poveca zbog nekih ostvarenih postotaka, i mi nesto vise dobivamo
  • 1.HNL - 34. kolo - Dinamo Zagreb - Hajduk - 09.05.2026. - 16.00h, Stadion Maksimir, Zagreb
    Slazem se kolega, ajde jos da smo prvi nekako al kad je vec rijeka napravila, ne treba stvarno

    Bit cemo dosta glasni i bez razglasa :kiss:
  • Ulaznice - aktualno
    Cisto informativno u prodaji je B1 ,,rijekin" navijacki sektor Opus Arene za finale kupa (jedva su rasprodali B3, B2 jos u prodaji, B4 jos ne) cijena je ista ko i za naš-20 eura, prodaja im ide jako sporo, vjerojatno budu rasprodali ali ne puno prije tekme pa eto ako neko zeli kupiti pa lagano na naš zapad

    Ne kazem da preporucam, nisam nikad probao tako nesto tako da na vlastitu odgovornost, ja samo prenosim informaciju
  • Grad Zagreb
    Takvim debilima nema pomoci ipak 20ak godina robije bi moglo pomoci.
  • Program vjernosti - Dinamova aplikacija
    kod tih nagrada pise citiram ,,Nagrade se mogu dodavati ili uklanjati u bilo kojem trenutku." Ali da slazem se stvarno nije oke