• Zanimljivosti & Aktualnosti iz Svijeta Nogometa
    Kazu neki boje se heartsa u kvalifikacijama... jebena izjava, pa da nam dodju u playoffu iskoristili bi srecu za deset sezona, a jackpot je dobiti ih i u trecem pretkolu
  • Mlađe Kategorije
    Juniori lokomotive odigrali 2-2 sa varazdinom doma

    Treba nam 8 bodova od mogucih 12 u zadnja 4 kola da smo 100% sigurno prvaci
  • Ulaznice - aktualno
    poruka za sve: budite uporni, evo meni je proslo nakon 20 minuta pokusavanja...
  • Ulaznice - aktualno
    E da i to je zanimljivo, jug nije u prodaji? A recimo dolazi nam ozbiljno kvalitetnija i uspjesnija momcad od rudesa 2024
  • Ulaznice - aktualno
    Zanimljiva kombinacija da s jedne strane imamo 10 eura za neclanove a 5 za clanove, ak se ne varam protiv rudesa 2024 je bilo 5 za sve
    To je nekaj kaj ti potencijalno smanjuje broj

    A opet imas besplatne za ZG i SG kaj ti naravno povecava broj

    Bit ce zanimljivo pratiti kolko dana prije ce se rasprodati, naravno svi nekak vjerujemo/znamo da hoce samo pitanje kolko prije
  • Shop & Web Shop
    e tu postaje cudno, ja sam tu aplikaciju instalirao nakon sto mi je ponudjena u dinamovom web shopu i onda sam ju deinstalirao da ti pokazem gdje se tocno instalira u web shopu jer kad ju imam instalirano mene pri ulasku u web shop automatski vodi u aplikaciju a ne na web ak me kuzis

    Uglavnom nemam pojma di i kak opet instalirat
  • Shop & Web Shop
    Nisam siguran da je do sad prokomentirano da smo dobili Dinamo shop aplikaciju? Bas svaka cast svima koji rade u klubu, odlican plus cijeloj prici o poboljsanju marketinga, prodaje, clanstva i svega kaj ide pod to

    I za kraj ona legendarna
    svakoga dana u svakom pogledu sve vise napredujemo :ok:
  • Dinamo Zagreb 2025./2026. - O svemu pomalo
    Slucajno objavljeno molim da modovi izbrisu
  • Ulaznice - aktualno
    Prije koji tjedan sam prema misljenju mnogih prerano napisao SVI U KOPRIVNICU

    E sad sam siguran da nije prerano tak da ponavljam poziv SVI U KOPRIVNICU :fire: kao domacin (lokacijski) radujem se vasem dolasku :heart:
    Ps. jos malo pa nestalo

    DZIS
  • KUP - Finale - Dinamo Zagreb - Rijeka - 13.05.2026. - Opus Arena, Osijek
    stari iskreno jbes prijenose, bitno je da uzivo bude PAKLENO, da se protivnickim igracima sasjeku noge cim nas cuju a da ima kasnije bude sve gore

    Oke nemres reci solidno je to za dojam, lijepo je da smo na prijenosu glasniji al mislim to vec ide pod sferu internet huliganizma (mi smo najglasniji, vi ste tihi, mi smo najjaci i sl), ukratko-po meni bullshit i skroz irelevantno
    Ak si tolko siguran da stisavaju i znas kolko smo stvarno glasni, imas blago receno motivaciju biti jos glasniji pa nek oni stisavaju kolko ocu-ko ih jbe
    MUKU MUCE DA NAS SPRIJECITI SPRIJECITI NAS NIKO NECE :victory:
  • Tribine
    lose, cak i u fori
  • Bivši Igrači & Treneri
    da, 1,6 milijun
    Imamo i 20% sljedeceg transfera