• Hrvatska nogometna reprezentacija
    Povlacim sve lose za Pasalica u ovom poluvremenu, Perija uz bok Modricu po igrama za repku, MUSA DOKTORE
    Bravo za sve idemo jako u drugo!
  • Hrvatska nogometna reprezentacija
    Dečki moji da se ne lažemo sve čisto 20260617-222227.jpg
  • Svjetsko prvenstvo 2026. - SAD, Kanada, Meksiko
    Ma nema price sigurno su i on i Portugalac s brojem 7 na ledjima zasticeniji od drugih al i da odklonim to, meni ovo nije crveni
  • Svjetsko prvenstvo 2026. - SAD, Kanada, Meksiko
    preslabi kontakt koji prekratko traje, takodjer vidi se jasna namjera da ide na loptu (i po onom prvom kontaktu koljenom na zadnji dio koljeno protivnika)

    Na kraju krajeva ako je Poljak svirao faul za ovaj prvi kontakt, jel uopce mogao dobiti crveni za ovo drugo? Iskreno ne znam, i da je kazem meni to nije za crveni
  • Svjetsko prvenstvo 2026. - SAD, Kanada, Meksiko
    zuti.

    Edit: vrhunski mi je kad se za procjenu crvenog vade slike a ne videi :grin:
  • Dinamo Zagreb 2026./2027. - O svemu pomalo
    Zakaj samo 3 mlada od kojih su 2 vec prosle sezone odigrala dost ozbiljan broj minuta?
  • Svjetsko prvenstvo 2026. - SAD, Kanada, Meksiko
    Meni najgori kojeg sam slusao, tolko nepotrebnih rijeci i recenica, ponovio je Zelenortski otoci u raznim oblicima 15ak puta, kaze sad maloprije prvi put su ozbiljnije dosli pred gol Spanjolske
    Stari no shit, to vidim i sam jer nebi vjerovo i ja gledam utakmicu...
    Ne mogu ni ove promjene tonaliteta za svaku drugu rijec
    Ima jos par stvari koje bi mogao nabrojati

    Sve u svemu meni uzasno iritantan
  • Komentatori
    Jako iritantan komentator na utakmici Spanjoska-Zelenortski otoci

    Samo primjer-pricajuci o Capo Verdanjima kaze
    naravno mahom nepoznati, siroj nogometnoj javnosti mahom nepoznati igraci
    i sad pazite nastavak
    ali cini se da Spanjolska pojacava tempo
    lik sam sebi upada u rijec svakih pola minute, mrzim takvo nepovezano pricanje kod komentatora
  • Prijateljske - Pripremne Utakmice
    generalno mali i nepoznati klub, istice se da su prosle godine bili drugi u ukrajinskom prvenstvu i koliko sam popratio neko vrijeme su bili i ispred Shakhtara
    23/24 im je bila prva sezona u prvoj ligi, kazem mali klub ali trenutno nisu losi
  • 1.HNL 2026./2027.
    HAHAHAHAHA
    Molim svakoga koji ce ovo vidjeti da se ovo NIKAD ne zaboravi jer je tolko savrsen svega kakvi oni jesu i zapravo kak ih mi moramo gledati
  • Zona Dinamo Podcast - Ždrijeb 2. pretkola
    Serbus

    1. Idete li na clanski dan
    2. Mozete li prokomentirati ono najnovije za Dania Rodrigueza, zadnja vijest je da je napustio agenciju Pinia Zahavia, presao u agenciju Griezmanove sestre i da ako dodje dolazi na posudbu s pravom otkupa, sto kazete za to i kolika cijena otkupa vam se cini razumna
    3. I zadnje smatrate li ulazak u LP osnovnim ciljem ili bi bili zadovoljni EL, ako je moguce bez floskula ovisi o protivniku u playoffu :grin: Ja smatram da playoff stvarno mora imperativ a po meni je LP razuman cilj
  • Gabrijel Šivalec #
    jel jos neko ne vidi sliku?
  • Dinamo Zagreb 2026./2027. - O svemu pomalo
    S obzirom na stanje ,,zadnji nek ugasi svjetlo" u redovima najveceg rivala, ocekujem brutalno veliko koristenje mladih igraca s nase strane, posebno ako dobro krenemo u sezonu

    Siguran sam milijardu posto da osvajamo i mislim da bi s obzirom na toliku razliku u kvaliteti stvarno bila steta ne profilirati neke mladice iz akademije
  • KK Cibona
    JAOOOO GUŠTAAAAAAAA
    SAMO POGLEDAJTE NJIHOVE PORTALE A NAJVIŠE STRANICE ZADNJIH DANA, kolko se crnila nakupilo, kolko se pozivalo u dvoranu NA PROSLAVU NASLOVA znači nerealna uživancija nakon svega.

    edit: i sve to ovak u gostima jaoooo
  • KK Cibona
    AJDE MALI