DINAMO PREDICTOR - Općenito Za pocetak sve ovo pisem za mobilnu verziju
Ako je moguce da me nakon odlaska pod kategoriju Odigrane i ulaska u statistiku jedne konkretno ne vrati nazad na pocetnu stranicu
Ne znam kaj da mislim za prognoziranje prvih 11, meni prije nepotrebno nego potrebno, ostali nek kazu svoje
Za sekciju Tvoj tip- mislim da bi bilo dobro kad bi imali kvacicu za pogodjenog strijelca i kvacicu za pogodjenu rezu i x naravno za suprutno od toga, trenutno je samo napisano kaj si prognozirao
Ako je moguce (ponavljam ako je moguce) odma uz to kolko je to bodova donijelo, kak i za pogadjanje postave imamo kolko smo bodova dobili
Ovo ispod sekcije Moja prognoza nije isto za svaku utakmicu, to si valjda namjerno tak, od 2 opcije meni je apsolutno bolja ova ,,dulja"
Sve u svemu svaka cast i sve pohvale, odlicni su mi postotci kak je ko prognozirao, u osnovi sve je odlicno ovo gore su vise dizajnerske promjene po mojem ukusu
Ps. definitivno pohvale i za posao na SP prediktoru