ZonaDinamo

  • Forum
  • Blog
  • Members
  • Kontakt

  • Svjetsko prvenstvo 2026. - SAD, Kanada, Meksiko
    Bolje neg ona krizanja ruku prije
  • Svjetsko prvenstvo 2026. - SAD, Kanada, Meksiko
    Steta kaj Bebek nije var sudac prvu tekmu da imamo udarno otvaranje
  • Svjetsko prvenstvo 2026. - SAD, Kanada, Meksiko
    U dobru i zlu decki
  • Svjetsko prvenstvo 2026. - SAD, Kanada, Meksiko
    Ko bu nasu doso izvodit?
  • Zanimljivosti & Aktualnosti iz Svijeta Nogometa
    Mislim ja ne vidim samo po sebi nikakav problem da ga odbiju pustit u drzavu, nema veze kaj je sudac ukoliko ne ostvaruje prava za vizu, drzava ima pravo odbiti bilo koga preko granice
  • Svjetsko prvenstvo 2026. - SAD, Kanada, Meksiko
    Jesam ja jedini kojem ta Valentina vjecno djeluje prepotentno i puna sebe? Ne znam zakaj, ali bas mi taj dojam baca i nikako da promjenim...
  • Svjetsko prvenstvo 2026. - SAD, Kanada, Meksiko
    ↪Sibirski plavac
    Ochoa je zamjena.
  • Svjetsko prvenstvo 2026. - SAD, Kanada, Meksiko
    Jesu ovi nasi mediji jako jako dosadni s tom mrznjom prema Englezima. Meni je to toliko nevjerovatno. Znaci ljudi pjevaju navijacku pjesmu koja ustvari sere po repki i koja je (meni osobno) jebena pjesma i mediji pisu o bahatim Englezima. Al da jedan od njih nije u stanju procitati tekst pjesme i shvatiti da to nije bahacenje.
  • Nogometni Podcast
    Kaze Los u ofenziva podcastu da sve moze samo ne Kolumbija u prvoj utakmici eliminacije. Inace mi je Losa super poslusati za repku kaj kaze jer covjek zna te stvari u detalje, vjerovatno vise od Dalica. Mnogi ga ne vole, ali meni uvijek to tako jebeno za slusat.
  • Zanimljivosti & Aktualnosti iz Svijeta Nogometa
    Michail Antonio sindrom
  • Hrvatska nogometna reprezentacija
    ↪FazeN

    buraz, do prije 3 mjeseca ga je prepustao u21 repki, pravi izbornik bi ga vec davno uveo u ekipu pomalo, a ne ponovio istu gresku kao i sa Gvardiolom. Nije mi se dojmilo do sad kao da voli Vuskovica.
  • Hrvatska nogometna reprezentacija
    ↪Dani Olmić
    pa nije bas da mi Englezi daju nekog uvjerenja da sam siguran da ce nas dobiti. Da su Francuzi ili Spanjolci u pitanju druga stvar. Ovak prvo kolo, ne bi me cudilo 0:0 do 1:0 za Engleze uz neko mucenje njihovo
  • Zanimljivosti & Aktualnosti iz Svijeta Nogometa
    ↪Šteco
    razumijem sto hoces reci i stoji kao validan argument, ali opet s druge strane moze zdrav razum biti "ako su mi najbolji doktori rekli da mogu nastaviti igrati jer nece se nista dogoditi i siguran sam". Moramo gledati i iz te perspektive. Mozda je tebi logicno jedno, a njemu drugo. Nikad necemo saznati.
  • Hrvatska nogometna reprezentacija
    ↪Filip85
    ma kladionice nas ne vole!
  • Hrvatska nogometna reprezentacija
    ↪Mali Zeus
    cak mogu razumjeti da zove Jakica jer Jakic moze pokriti 5 pozicija
Home » ZG plavi 01
More Comments

ZG plavi 01

Start FollowingSend a Message
  • About
  • Comments
  • Discussions
  • Uploads
  • Facebook - Instagram - YouTube
  • Pravila & Uvjeti Korištenja
  • Useful hints and tips
  • Sign In
  • Created with PlushForums
  • © 2026 ZonaDinamo