nekaj je krenula pricati kako se Ameri moraju paziti jer je 2:0 najgori rezultat pa joj je on rekao da su to gluposti :lol: da bi naravno svaki trener potpisao 2:0 prednost uz dobru igru.
meni je to osobno glupo zabranjivati jer na prste jedne ruke mozes navesti igrace koji znaju tako pucati. Kane, Bruno, Jorginho, Kramaric, Lewa. A to je djelic sekunde i vidjeli smo vise puta ukoliko krivo procjene koliko golman to lagano obrani. A to je doslovno vjezbanje i vjezbanje mjesecima svaki dan na treningu. https://m.youtube.com/watch?v=vrXoQKmZui8