E ljudi, ne znam je li netko imao problem slicaj, ali meni su nekaj pobrkali, te su za moje ime stavili frendov oib, a za njegovo ime moj oib, jel to uopce bitno, jel to promjenjivo...
pa na kraju dana ne postoji neki automatizam vec odluku donosi sudac koji moze pogrijesiti. Koliko sam ja shvatio uefina sudacka komisija je rekla da je to pogreska i da je trebao biti penal.
Samo me zanima koja je logika bila staviti suca pod imenom Sandro Scharer da sudi njemackoj ekipi, isto kao kad je ono Njemac sudio Svicarcima na svjetskom
Bas me zanima kako ce to policija logisticki organizirati posto inace kad dolazi 1700 gostujucih navijaca se zatvara pola grada i drzi se ljude 2 sata nakon utakmice na parkingu, a sad im jos dolaze 2 skupine navijaca i to iz istog smjera